2500 TL Knight Online için sistem toplama

Arkadaşlar bütçeyi biraz yukarı çektim ve bu sistemi alıp yoluma bakmak istiyorum. İleride yanına bir 8 GB daha alarak uzun bir süre kullanmak istiyorum. Sisteme ek olarak ;

* Sapphire RX 570 Nitro+ OC 4GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı 11266-14-20G

Bu kartı ekleyeceğim. Umarım bir uyumsuzluk yaşamam.
1562430083599_Screenshot_20190706-192055.jpeg

Arkadaşlar sistemi bu şekil almaya karar verdim. Elimde Zalman ZM400-LE 12V kanalından net 300W veriyor. Bu PSU kullanmak istiyorum. Bileşenler de bir problem ve ya uyumsuzluk var mıdır? Ya da PSU yetmez ise Silverstone 500W 80+ PSU alacağım. Eki Görüntüle 411702
Hocam Gigabyte SSD almasaydınız keşke. Bende vardı. 1 aydır kullanıyordum. Belirsiz saatlerde drop (takılma) yiyorsunuz. Şu an iade için gönderdim. SSD'yi SATA3 almasaydınız keşke. XPG SX6000 Pro alın. Bende var. Hızları onların 5 katı falan.

Pazartesi sipariş vereceğim hocam, daha almadım. Kingston 480GB almaya karar verdim. Umarım problem yaşatmaz. 256GB yeterli olmaz gibi geliyor bana. 500GB M.2 alacak bütçe de yok. Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Hocam Gigabyte SSD almasaydınız keşke. Bende vardı. 1 aydır kullanıyordum. Belirsiz saatlerde drop (takılma) yiyorsunuz. Şu an iade için gönderdim. SSD'yi SATA3 almasaydınız keşke. XPG SX6000 Pro alın. Bende var. Hızları onların 5 katı falan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı