Knight Online'a başlanır mı?

Knight Online ve Metin2 tamamen P2W oyunlar hocam. Eğer büyük paralar yatırmayı göze alırsanız gerçekten iyi paralar da kazanabilirsiniz.

Selam arkadaşlar. Hayatımda hiç Knight Online oynamadım. Fakat bir sürü RPG oyunu oynamışlığım var ve oyun sürükleyiciyse masadan kalkmadan saatlerce oynayabilirim. Fakat Knight Online diğer RPG oyunlarına göre biraz daha kompleks ve alışması zor diyorlar. Sizce başlasam kaç haftada alışırım. Ve arkadaşım yok. Tek başıma para yatırmadan nereye kadar oynayabilirim. Ve P2W olmayan özel serverlar var mı?
Dostum merhaba,
Öncelikle burada yazan arkadaşların bir çoğuna katılıyorum, başlamanı tavsiye etmem tam anlamıyla reel para söz konusu.
Fakat oyuna başlangıçta gold premium alıp gelen trina ve bonus 800 cash ile genie, genie hammer vs.alıp, bunları 3 gün bekledikten sonra gb çevirip siteye satıp paranı geri alabilirsin.
Geri kalan oyuna yatırmış olduğun 100-150 tllik kısmı oyunda etkinliklere katılarak,biraz pazar yaparak rahat bi şekilde hiç oynamamana rağmen verdiğin premium ücretini çıkarabilirsin.
İyi forumlar.

Geri
Yukarı