Knight Online'a yeniden başlamak

SmmmOxo

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
MALİ MÜŞAVİR
Uzun bir aradan eskileri yaad etmek adına Knight oynamaya karar verdim. Dün akşam indirdim.
Başlangıçta telefon doğrulaması istedi bu da neymiş derken dil İspanyolca olarak işaretleyip devam ettim.
İleride sorun olur mu?
Oyun içi dil Türkçe oluyor mu?
2 saatte 71 lvl olmak diye bir video var belki izlemişsinizdir gerçekten mümkün mü?
Bir de eskiden Koxp vardı hala var mı? Autobot ve oto saldırı olsa yeterli. Teşekkürler.

Knight oynayanlar var ise bir araya gelelim, olmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aralar başlayıp başlamamak arasında kaldığım oyun. Öncelikle vakit geçirmek için arkadaşlarla oynanacak güzel oyunlardan bir tanesi fakat Free2Play dediğimiz o şey artık neredeyse Pay2Win ibaret olmuş. Yani oyundan zevk almak istiyorsan para yatırmalısın kardeşim. Oyunun sana sundukları seni bir yere kadar getiriyor ondan sonrası para para para. Güçlü bir ekibin yoksa zaten başlanmamasını uygun görüyorum. 3200 Cash 250 TL olmuş. Dolar buradan da vurdu bizi. 112 TL satın alıyorduk vakti zamanı. Ben eğlencesine oynarım farm yaparım PK atmam diyorsanız bronze premium ya da DC premium alıp keyfinize bakabilirsiniz. Farm işinde çok para var diyolar. Tabii güçlü olan daha çok kazanıyor.

Oyunun dili Türkçe ve İngilizce başka dil desteklemiyor.
Level Jump etkinliği var. Bu nedenle bir level aldığınızda fazladan artı bir level daha alıyorsunuz. Premiumlu hesaplar yararlanabiliyor bu etkinlikten ve sanırsam bitti ya da haftaya bitecek bu etkinlik.
Yani 2 saat içinde 71 level olmak hayal değil. Zaten görevler yardımı ile level kasmak 80 level olmak çok da zor değil.

İllegal programlar illaki vardır kullanmadığım için isimlerini bilmiyorum. Oyundan yasaklanmamak için bu tarz programlar kullanmayın. Ek olarak oyunun kendisinin Genie adında cash ile satılan auto botu var. Onu kullanarak level kasabiliyorsunuz. 10'lu paket halinde satılıyor ve her bir adeti 2 saat kullanım süreli. Toplam 20 saat kullanım ömrü var yani bu genienin. Tekrar tekrar para verip almanız lazım.

yeniden başladım 50. lvl e geldim 2-3 gün (2şer 3er saatlik sürelerde)
-Yeni Başlayanlara tavsiyem..moradon kale kapısında solucanlar (worm) kesin "moradon apple" düşürün 50-60 tane toplayın sonra görevleri almaya gidin ve elmaları teslim edin-30-35 e kadar sürekli elma toplattırıyor.yada kesme görevi veriyor..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı