Koç Üniversitesi'nde tarih okurken aylık kaç TL harçlık yeterli olur?

TavukluDinozor

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar Koç Üniversitesi tarih bölümü istiyorum.%100 burslu girersem gideceğim.%100 burs alırsam yurt param yemek param üniversite tarafından karşılanıyor mu?
Aylık 15.000 TL sizce bana yeterli olur mu sizce yardımcı olursanız çok sevinirim.(aşırı giderleri olan bir insan değilim)

Web sitesinden anladığım kadarıyla üniversiteyi kazandıktan sonra KUDEB'e başvuru yapıyorsun ve belgelerin inceledikten sonra hangi ihtiyaçlarının ne kadarının karşılanacağına karar veriliyor.

Şuradan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz : Burslar ve Eğitim Ücretleri - Koç Üniversitesi'nde

Soruna gelirsek eğer yemek ve özellikle yurt karşılanmazsa 15.000 TL İstanbul gibi bir şehirde geçinmek için imkânsız olmasa bile zor olabilir. Bir ev arkadaşı bulup ortak eve çıkman veya uygun fiyatlı başka bir yurt bulman gerekebilir.

Dostlar Koç Üniversitesi tarih bölümü istiyorum.%100 burslu girersem gideceğim.%100 burs alırsam yurt param yemek param üniversite tarafından karşılanıyor mu?
Aylık 15.000 TL sizce bana yeterli olur mu sizce yardımcı olursanız çok sevinirim.(aşırı giderleri olan bir insan değilim)

Günlük 500 TL harcar mısınız?
Kesin yurtta mı kalacaksınız?
Alkol sigara tüketiyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı