Kocaeli Gebze Köşklüçeşme mahallesine GigaFiber gelecek mi?

Merhaba, konu gördüğünüz gibi Kocaeli/Gebze/Köşklüçeşme mahallesine GigaFiber gelir mi? Planlar içerisinde var mıdır? Bilgi almak istiyorum. Teşekkürler.
@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
@TurkNet Destek Tutku.
Planlarımız hakkında bilgi veremiyoruz ne yazık ki...
Altyapı taleplerinizi bizlere GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden bildirebilirsiniz. GigaFiber altyapımızı genişletmek için her gün çalışmalarımıza devam ediyoruz 🙏

Planlarımız hakkında bilgi veremiyoruz ne yazık ki...
Altyapı taleplerinizi bizlere GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden bildirebilirsiniz. GigaFiber altyapımızı genişletmek için her gün çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Merhaba talebimi belirtmiş olduğunuz siteden bildirdim. Daha önce geçen konulara baktığımda ise bu tarz sorulara cevap verebildiğinizi gördüm. Teşekkürler.

@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
@TurkNet Destek Tutku

Son düzenleme:
Bende istasyon mahallesindeyim hocam. 0.5 upload almak insanın canını çok sıkıyor. İnşallah hem köşklüçeşmeye hem istasyona gelirde rahatlarız ya.

Bayağı yakın bize. Benim 532/3 sokak, caminin yanı.

Hangi cami 2-3 tane var orhangazi okulunun oraya yakındaki mi?

Bayağı yakın bize. Benim 532/3 sokak, caminin yanı.

Yeni bir haber çıktı gebze belediye başkanı TurkNet ile sözleşme imzalamış tüm gebzeye gigafiber altyapı döşenecek ama öncelikle 11 tane seçilmiş mahalle vardı köşklüçeşme var ama istasyonu hatırlamıyorum biraz araştırırsanız bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı