Diğer Kochler Elektrikli Araç Oto Süpürge 200 TL

KingDeViL

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 13600k
Msi Gaming X Slim 4070Ti
32gb DDr5 3400mhz Ram
Mobile özel 200 TL. Nays + kupon ile daha da uyguna gelebilir. Ben 4 gün önce DH forumda görüp Nays + indirim kodu ile 210TL'ye almıştım. Şu an daha uygun. Bilgisayar güç kaynağı ile bilgisayarımı temizlemekte kullandım bayağı iş görüyor.

1703333969302.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar güç kaynağı ile bilgisayarımı temizlemekte kullandım baya iş görüyor.
Selamlar. Arabada kum, küçük taş parçaları vs. gibi parçaları çekebilecek düzeyde mi gücü?

Mobile özel 200 TL. Nays + kupon ile daha da uyguna gelebilir. Ben 4 gün önce DH forumda görüp Nays + indirim kodu ile 210TL'ye almıştım. Şu an daha uygun. Bilgisayar güç kaynağı ile bilgisayarımı temizlemekte kullandım bayağı iş görüyor.

Eki Görüntüle 2062258
Merhaba bu fiyata acaba bunun şarjlısı var mıdır ?
Bunlar aküyü çabuk bitiriyor diyorlar. Araba çalışırken kullan diyorlar.
Birde şarjlı ile arasında çok çekim gücü farkı olur mu ?

Selamlar. Arabada kum, küçük taş parçaları vs. gibi parçaları çekebilecek düzeyde mi gücü?
Merhaba. İnceleme videosu dh forumda vardı ama bulamadım. Ben henüz araçta denemedim. Çekiş gücü yeterli gibi geldi bana.

Merhaba bu fiyata acaba bunun şarjlısı var mıdır ?
Bunlar aküyü çabuk bitiriyor diyorlar. Araba çalışırken kullan diyorlar.
Birde şarjlı ile arasında çok çekim gücü farkı olur mu ?
Merhaba. Bu markanın şarjlı olanı yok sanırım. Bunu araç çalışırken kullanırsanız daha güçlü çalışıyormuş. 125w aküyü hızlı bitirebilir.

Şuan mobile özel indirim kısmı kalkmış. hem site hem mobil üzerinde indirim.

1703346311553.png

Bu ürünü bilmiyorum ama kıyas olması açısından arkadaşım geçenlerde A202'den Piranha marka bi araç süpürgesi aldı ve daha ilk kullanımda pert oldu alet. Güvenilir bilindik markalardan alın derim bu tarz aletleri.

Bu ürünü bilmiyorum ama kıyas olması açısından arkadaşım geçenlerde A202'den Piranha marka bi araç süpürgesi aldı ve daha ilk kullanımda pert oldu alet. Güvenilir bilindik markalardan alın derim bu tarz aletleri.
Piranha çok leş bir marka. Bende bluetooth kulaklık almıştım 2-3 ayda parçaladım. Bu Kochler Alman markası demişti birisi. Made in P.R.C yazıyor üzerinde.

Piranha çok leş bir marka. Bende bluetooth kulaklık almıştım 2-3 ayda parçaladım. Bu Kochler Alman markası demişti birisi. Made in P.R.C yazıyor üzerinde.

PRC demek Çin Halk Cumhuriyeti üretimi demek dostum. Ayrıca puanlamalar da 3.5, asla alınabilir bir şey değil bence.

PRC demek Çin Halk Cumhuriyeti üretimi demek dostum. Ayrıca puanlamalar da 3.5, asla alınabilir bir şey değil bence.
Herkes gibi onlarda Çinlilere toplatıyordur. Köhler Alman markası. İstanbul'da mağazası var.
Kendilerine mesaj attım 2 yıl garantisi olduğunu sorun çıktığında ücretsiz kargo kodu ile gönderebileceğimi söylediler. Bahsettiğin puanlama neye göre bilmiyorum ama 200tlye böyle güçlü motorlu cihaz bence zor bulunur. Dh forumda birisi indirimlerle 96tlye kadar düşürmüş.

Geri
Yukarı