Kod 39 hatası

Xvenom

Centipat
Daha fazla  
Aygıt yöneticisi ekran kartımı görüyor fakat ünlem işareti var. Tıkladığım zaman kod 39 hatası var olarak gösteriyor. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım hocam. İlk olarak Update ayarlarını değiştirin. Windows + r yapın ve gelen ekrana services.msc yazın. Hizmetler menüsünde Windows Update'i bulun ve başlangıç türünü elle yapın. Daha sonra PC'yi tekrar başlatın. Bu şekilde güncelleme gelirse haber verir ve siz elle yaparsınız. Daha sonra ise eksik olan Windows güncellemisi varsa yapın. Ekran kartı için sürücü kurulu mu?

Driver kurarken de başka hata veriyor. Driver'ın belli bir yerini indiriyorum ve yeniden başlatmamı istiyor yeniden başlattıkdan sonra kurulum devam ediyor ve siyah ekran sorunu geliyor ardından PC kapanıyor.
DDU işlemini Güvenli Mod'da yapın. Duruma göre yazarsınız.
Onuda denemiştim olmamıştı.

Tamamdır hocam. İlk olarak dediğim işlemi daha sonra da DDU işlemini deneyin.

Tamamdır hocam. İlk olarak dediğim işlemi daha sonra da DDU işlemini deneyin.
Denedim fakat olmadı hatta srttrail.txt hatası aldım.
Şu rehberi uygula.

AMD'nin sitesinden Radeon Software Adrenalin 21.10.2 Recommended (WHQL) olanı indirip kur. Düzelmesi lazım.
Sıra bunda.
Şu rehberi uygula.

AMD'nin sitesinden Radeon Software Adrenalin 21.10.2 Recommended (WHQL) olanı indirip kur. Düzelmesi lazım.
21.10.2 sürümü de olmadı.

Son düzenleme:
Hocam, format bile atılmış bir sistemde oluyorsa ekran kartında sıkıntı olabilir. VBIOS, VRAM, çip de olabilir. Şahsen yapmadım fakat VBIOS'u da atıp deneyebilirsiniz. Varsa garantiye de gönderebilirsiniz.

Geri
Yukarı