Python Kod localde çalışmıyor

Son düzenleme:
Network token gibi bilgiler içeriyor o yüzden atmam sıkıntı olur, CORS hatasını araştırayım.

bulamadım.
Hatanın çözümünü mü bulamadınız nedenini mi? Request kırmızı olarak görünüyorsa hata nedeni orda yazmalı. Hata nedenini verebilirseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Hatanın çözümünü mü bulamadınız nedenini mi? Request kırmızı olarak görünüyorsa hata nedeni orada yazmalı. Hata nedenini verebilirseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Kodu Visual Studio Code da çalıştırıyorum "response[400]" alıyorum normalde 200 almam lazım ama birebir aynı kod webde çalışıyor kafayı yemek üzereyim.

1702240731942.png

kod bu umarım hassas bilgi gitmemiştir.

sec ile başlayan tüm cookieleri ve user-agent silin. Tarayıcınızın bunları kendisi göndermesi gerekiyor. Çakışıyor olabilir. Referrer olmadan denediğinizde kod çalışıyor mu? Tarayıcılar onu da kendisi yolluyor. Bunlar olmazsa koddaki body ile tarayıcıdan çıkan body aynı mı diye bakabilir misiniz? Yine network panelinden bakabilirsiniz ama burp suite veya http toolkit üzerinden bakması daha kolay olacaktır.

Sec ile başlayan tüm cookieleri ve user-agent silin. Tarayıcınızın bunları kendisi göndermesi gerekiyor. Çakışıyor olabilir. Referrer olmadan denediğinizde kod çalışıyor mu? Tarayıcılar onu da kendisi yolluyor. Bunlar olmazsa koddaki body ile tarayıcıdan çıkan body aynı mı diye bakabilir misiniz? Yine network panelinden bakabilirsiniz ama burp Suite veya HTTP toolkit üzerinden bakması daha kolay olacaktır.

Hocam silin dedikleriniz sildim çözülmedi, body panellerine bak derken neyi kastettiğinizi anlamadım(response'u veya HTML'deki Body'i diyorsunuz büyük ihtimal) ama kodu biraz inceledim ve hata galiba "bad request" bunun çözümü nedir?

Hocam silin dedikleriniz sildim çözülmedi, body panellerine bak derken neyi kastettiğinizi anlamadım(response'u veya HTML'deki Body'i diyorsunuz büyük ihtimal) ama kodu biraz inceledim ve hata galiba "bad request" bunun çözümü nedir?
Üst bilgiler kısmından bahsediyordum. HTML body burada önemli değil. Sorun yolladığınız requestte. Muhtemelen tarayıcı headerları kafasına göre değiştiriyor. F12 panelinden "Üst Bİlgiler" ve "Çerezler" kısmını kontrol edin koddakiyle aynı mı diye.

Üst bilgiler kısmından bahsediyordum. HTML body burada önemli değil. Sorun yolladığınız requestte. Muhtemelen tarayıcı headerları kafasına göre değiştiriyor. F12 panelinden "üst bilgiler" ve "çerezler" kısmını kontrol edin koddakiyle aynı mı diye.

Hocam çok çok teşekkürler. Sorunu çözdüm olay ürün bilgileriyle alakalıymış. Kendimi çok zor tutuyorum monitörü yumruklamamak için 3-4 saattir çözmeye çalıştığım şeyin bu kadar küçük ve basit olması sinirlendiriyor neyse daha fazla konuşursam kötü olacak. İyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı