Kod yazma bilgim nasıl?

eladelisi

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar bir kod yazdım. Bir sürpriz kutusuna tıklayınca ödül veriyor. Yaparken kodumun okunaklı, yeniden kullanılabilir ve zaman kaybettirmeyecek şekilde düzenli bir kod yazmaya dikkat ettim. Planlı kod yazdım. Beğenirseniz sevinirim. Heyecanlandırmak için bayağı gizledim sürprizi. Hayalim Microsoft'ta çalışmak. Ben kısa kısa kod yazıyorum aman ne uğraşayım zaten modüler.

HTML:
<style>
 kutucuk { /* istediğim için esnettim*/
background-color: red;display: block;height: 500px;width: 500px;color: darkred.
 }
</style><html><head>Kutu</head><body><kutucuk>Seni seviyorum 3></kutucuk></body></html>
Bir abi alta script etiketini koy dedi.
<script>
var kutucuk=document.body.querySelector('kutucuk');document.querySelector('kutucuk').addEventListener('click', function(){document.querySelector('kutucuk').remove();var MowLambo0akewropqwr=document.createElement('kutucuk-deyil');MowLambo0akewropqwr.innerHTML='Seni seviyorum 3>';document.body.appendChild (MowLambo0akewropqwr)} // belki body özelliği eklemek daha iyi kod üretebilir diye düşündüm. değişenlere aldım şeyleri. daha modüler.

);</script>

JavaScript'te bir tıklama olayıyla bir HTML öğesini değiştirmek için kod yazan bir kişinin, JavaScript ve HTML konusunda en azından başlangıç ila orta düzeyde uzmanlığı vardır. JavaScript kullanarak HTML öğelerinin nasıl seçileceği, bu öğelere olay dinleyicilerinin nasıl ekleneceği ve seçilen öğelerin kullanıcı etkileşimlerine yanıt olarak nasıl değiştirileceği konusunda temel bir anlayışa sahiptirler. Ancak daha gelişmiş JavaScript kavramları veya en iyi uygulamaları hakkında kapsamlı bilgiye sahip olmayabilirler. Tebrik ederim. Böyle devam. Kodu denemedim, haberiniz olsun.

Son düzenleme:
Bence gayet iyi. 11. sınıf bilgisayar bölümüne giden arkadaşlarım var. Bana geçen gün SS attı. Fotoğrafta örnek HTML kodu vardı. Çok gülmüştüm. 3 yılda hiçbir şey öğretmemişler.

Başta ciddi sandım açtım Viewer'i bakıyorum dedim bu ne, sonra hevesini kırmamak için bir şey yazmayayım dedim. Sonradan fark ettim mizah ve eğlencede açılmış.

Geri
Yukarı