Kodlama telefondan geçici olarak geliştirilebilir mi?

maydonozdiyarı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben şu an sınav yılındayım ve 1 yıl önce oyun programlamaya girmiştim. Udemy'den bir paket satın aldım. Ve her saniyesinin didikleyerek çalıştım. Kursun oyun yapma kısmına geçtiğimde okullar açıldı ve derslere başlayınca resmen tüm bilgilerim uçup gitti. Şu an yaz olmasını IP ile çekiyorum ama bekleyerek dayanamıyorum. Telefondan geçici olarak bir şeyler öğrenebilir miyim? Sadece yazılım görmek istiyorum. Kodları inceleyince kendime geliyorum.
Yüklerim hafifliyor resmen.

Merhaba. Ben şu an sınav yılındayım ve 1 yıl önce oyun programlamaya girmiştim. Udemy'den bir paket satın aldım. Ve her saniyesinin didikleyerek çalıştım. Kursun oyun yapma kısmına geçtiğimde okullar açıldı ve derslere başlayınca resmen tüm bilgilerim uçup gitti. Şu an yaz olmasını IP ile çekiyorum ama bekleyerek dayanamıyorum. Telefondan geçici olarak bir şeyler öğrenebilir miyim? Sadece yazılım görmek istiyorum. Kodları inceleyince kendime geliyorum.

Oyun programlama ise zor. Ama normal basit programlar yazacaksanız internette siteler var veya uygulamaları var.

Oyun geliştirme için hayır. Çünkü oyun geliştirme işini motorlar ile yaptığımızdan telefon ile olmaz. Dersen ki basit kodlar yazacağım diller ile bazı siteler var bunun için. Yoksa niye güçlü bilgisayarlar alalım ki telefondan yaparız. 1 dakikada yazacağın kodu 1 saatte yazarsın onu da yapacak olsan.

Peki kodlama hakkında sohbet tarzı içerikleri olan bir kanal önerebilir misiniz? Sadece muhabbetini duymak da benim için enerji kaynağı olur.

Mümkünatını bilmiyorum ama telefon ile aşırı sağlıksız olur. Bir bilgisayarın yoksa programlama sektörüne girme bile. Telefonda HTML sitesi yazmayı denemiştim, denemez olaydım.
Bilgisayarım var. ama sınav yılında açmıyorum.

Telefon ile videolar izleyerek aklınızda hiç değilse bir fikir oluşmasını bile sağlıyabilirsiniz, tabii oyun proglama için bilgisayar daha iyi gibi bir seçenek duruyor, ama dediğim gibi bir zararı olacağını sanmıyorum hiçbir şey yapmamaktansa.

Peki kodlama hakkında sohbet tarzı içerikleri olan bir kanal önerebilir misiniz? Sadece muhabbetini duymak da benim için enerji kaynağı olur.

Bilgisayarım var. ama sınav yılında açmıyorum.
Telefondan veya kitaplar yoluyla bunun araştırmasını yapabilirsiniz. Bilgisayarım yokken yapmıştım ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı