Kodlama yapıp para kazanacak ortak arkadaş arıyorum

grainn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaşım 16. bilgisayardan bayağı anladığımı düşünüyorum. Bu zamana kadar da sanaldan 3 - 3.5k para aldım daha da ilerletip kodlama ile daha fazla kazanmak istiyorum. Bana arkadaş olacak beraber site, bot herhangi bir şey kodlayıp eğlenecek arkadaş arıyorum. Varsa böyle bir amacı olan ulaşsın :)

Merhaba :) Bizimle beraber oyun kodlamak ister misiniz? Bizim de hali hazırda beklediğimiz ve 1 Temmuz'da kodlamaya başlayacağımız bir projemiz var. Projemiz şirketleşme adımına gideceği için resmi yollardan para kazanabilirsiniz :) Eğer gelmek istiyorsanız discord üzerinden mesaj atarsanız sevinirim : Emir Onurlu#2007

Merhaba :) bizimle beraber oyun kodlamak ister misiniz? Bizim de halihazırda beklediğimiz ve 1 Temmuz'da kodlamaya başlayacağımız bir projemiz var. Projemiz şirketleşme adımına gideceği için resmi yollardan para kazanabilirsiniz :) eğer gelmek istiyorsanız Discord üzerinden mesaj atarsanız sevinirim: Emir onurlu#2007

Bende yardım edebilirim ama bana destek vermelisiniz yani biraz kod eğitimi.
discord
AHMET BURAK ARSLAN#1345

Son düzenleme:
Merhaba :) Bizimle beraber oyun kodlamak ister misiniz? Bizim de hali hazırda beklediğimiz ve 1 Temmuz'da kodlamaya başlayacağımız bir projemiz var. Projemiz şirketleşme adımına gideceği için resmi yollardan para kazanabilirsiniz :) Eğer gelmek istiyorsanız discord üzerinden mesaj atarsanız sevinirim : Emir Onurlu#2007

Hangi dilleri kullanarak geliştiriyorsunuz?

Geri
Yukarı