Koenigsegg ve Araçları

O zaman Koenigsegg'in tek amacı son hızdır ve düz yolda gitmektir ama örneğin Bugatti Chiron'da hem hız var hem de daha iyi viraj alma var, doğru mu anlamışım?

O zaman Koenigsegg'in tek amacı son hızdır ve düz yolda gitmektir ama örneğin Bugatti Chiron'da hem hız var hem de daha iyi viraj alma var, doğru mu anlamışım?

Hayır. Chiron'un amacıda düz gitmek ve Koenigsegg'in arabaları dönebiliyor. Ki zaten Chiron'u hileyle 500 yaptırttılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saygı duyduğum bir kurucusu olan saygı duyduğum otomobil tutkunu bir firma ama bana çok hitap etmiyor. Fiyat olarak da, karoser tipi olarak da, araç sınıfı olarak da, tasarım olarak da.

Kel abimize çok saygı duysam da tamamen düz yol araçları. Bugatti bunun için çok daha mantıklı bir seçim. Sonuçta pompa benzini ile o gücü verip gaza basmayınca da Bentley kadar konforlu bir makineden bahsediyoruz. Ayrıca Nordschleife'da pert olan One:1 bunu kanıtlıyor.

En sevdiğim modeli;

Super Sport dedin mi aklıma Aston Martin geliyor. Araçlarına bayılıyorum resmen.

Aslında önemli olan bence 400 basması değil. 0-100 ve 100-200'ü. Çünkü dünya şartlarında hiçbir yerde 350 üstüne çıkılmıyor.
Dostum hız test videolarını izle.
Hocam Koeniggseg Jesko ilk olarak 2019 yılında gösterildi ama ne zaman satılmaya başlandı bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…