Köpeğim dil balığı yedi

Üzgün Makaron

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar bugün saat 17.00-18.00 civarında bir balık restorantına gittik köpeğimi de evde yalnız bırakmak istemediğim için yanıma aldım. Dil balığı söyledik yere küçük bir parça düşmüş köpeğim onu yedi maalesef. Zamanında tutamadım bağlamıştım ama napıp ne edip aldı onu. Neyse yedikten sonra ishal oldu ve sarı bir şekilde dışkısını yaptı eve giderken de arabada kustu. Sebebi ya balıktan ya arabadan. Tam olarak bilmiyorum ama genelde araba tutuyor 3 defa kustu sarı şekilde. Köpeğimin sağlığına bir zararı olur mu? Parazit vs. tüm aşıları yapıldı geçen hafta iç dış parazitte oldu köpeğim bichon havanese 5 aylık bilgili olan kişiler varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hem araba hem balık beraber dokunmuş olabilir. Zehirlendiğini vb. düşünmüyorum, normal mamasını yesin yarına daha iyi olursa belki veterinerlik işi de kalmaz. Ama durumu hala aynıysa erkenden götürün.

Ben daha çok parazitten korkuyorum parazit malum çok riskli bir şey. Eve geldik durumu gayet iyi mamasını falan yedi çıkartmadı.

Balıkların çiğ olmadığı sürece köpeklere zarar vermediğini biliyorum ama dokunmuş olabilir. Muhtemelen balık yedikten sonra araba fazla gelmiş ve tutmuştur. Yine de her ihtimale karşı yarın bir veterinere götürün bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı