Köpeğim kayboldu

Dostum çipin ne işe yaradigini sen değil bu adamlar biliyorsa neden taktırdın bu çipi o zaman? Konu hafiften trol kıvamı vermeye başladı bence ama bakalım hayırlısı.
Çipi taktırırken ne işe yaradığını araştırmadım daha önce böyle bir şey başıma gelmediğinden kaybolan hayvan nasıl bulunur bilmiyorum.

Arabadaki herkes ölmüş ve siz köpeğin peşinde misiniz?
2 seçenek var ya okuma yazma bilmeyen bir suriyelisin ya da aklinda sorun var oraya yazmışım eğitimde diye adamları tanımıyorum.

Son düzenleme:
Hocam köpeğinizin fotoğraflarını Facebook köpek kayıp gruplarına koyun sonra nerede kaza yaptıysa köpeğiniz o taraflarda il ilçe köylere bir bakın ya da o taraflardaki veteriner petshoplara köpeğin fotoğrafını bırakıp numaranızı yazın peki arabada herkes öldüyse kaza yaptığını nereden öğrendiniz?

Dostum çipin ne işe yaradigini sen değil bu adamlar biliyorsa neden taktırdın bu çipi o zaman?
Hocam çip zorunlu taktırması gerek.

2- çip varsa neden takip etmiyorsunuz?

Hocam çipin üstünde sahibinin ismi soy ismi numarası falan yazar GPS gibi değil köpeği bulan veterinere götürür veterinerlerde çip okuma cihazı var onu okutunca sahibinin bilgileri çıkar.

Hocam köpeğinizin fotoğraflarını Facebook köpek kayıp gruplarına koyun sonra nerede kaza yaptıysa köpeğiniz o taraflarda il ilçe köylere bir bakın ya da o taraflardaki veteriner petshoplara köpeğin fotoğrafını bırakıp numaranızı yazın peki arabada herkes öldüyse kaza yaptığını nereden öğrendiniz?

Hocam çip zorunlu taktırması gerek.

Hocam çipin üstünde sahibinin ismi soy ismi numarası falan yazar GPS gibi değil köpeği bulan veterinere götürür veterinerlerde çip okuma cihazı var onu okutunca sahibinin bilgileri çıkar.

1 haftadır telefonu açmıyolarmış ben bunu daha yeni öğrendim dediğim gibi bu işle ben ilgilenmiyordum annem bakıyordu ben biraz itiraz edince bir arkadaşın tanıdığıymış o gitti baktı işyerlerine oradan öğrenmiş zaten kazadan sonra arabadakiler yaşıyormuş o yüzden onları çıkarmaya uğraşmışlar köpeklere bakan olmamış.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı