Köpeğim nöbet geçirrdi

elexonn

Decapat
Daha fazla  
Maltese Terrier cinsi 6 yaşında bir köpeğim var. Az önce eve geldiğimde odasında yerde yatıyor ve nöbet geçiriyor haldeydi. İlk kez böyle bir durumla karşılaştım. Arka ayakları istemsiz kasılıp hareket ediyor, kafasını kaldırıp indiriyordu. Nefes alış-verişi çok hızlıydı. Yarım saat oldu hala geçmedi devam ediyor. Bulunduğum şehirde açık veteriner yok nereyi aradıysam telefona bakmadılar. İnternetten köpeğinizi sakinleştirin veya vücut sıcakığını düşürün dışında bir müdahale yöntemi bulamadım. Ne yapmalıyım bu konularda fikri olan var mı? Epilepsi krizimi ya da kafasını bir yere çarpmış olabilir mi? Mama dışında bir şey yemiyor, vücudunda herhangi bir darbe izi yok.

Durum güncellemesi : Şuan biraz sakinleşti sadece 10-15 saniyede bir sağ arka ayağı kalkıp iniyor. Uyuyor şuanda. Bir veterinere ulaştım bu şehirde imkan yok dedi mr falan çekilmesi lazım dedi. Şırnakta hiç imkan yok ne yapacağım bilmiyorum.

- Sabaha karşı öldü arkadaşlar. Çok üzgünüm

Fıstık anısına

Dosya Ekleri

• IMG_20230413_101616_459.jpg
    IMG_20230413_101616_459.jpg
    165,6 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20230413_101639_173.jpg
    IMG_20230413_101639_173.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Üzücü bi durum veterinere sorsaydınız niye böyle olduğunu şırnak gibi yerde iyi veteriner olmamasıda üzücü.
Bence birdaha köpek besleme şırnakta yaşıyorsan bişey olursa hayvana imkan yok derler hayvana yazık olur.

Maltese Terrier cinsi 6 yaşında bir köpeğim var. Az önce eve geldiğimde odasında yerde yatıyor ve nöbet geçiriyor haldeydi. İlk kez böyle bir durumla karşılaştım. Arka ayakları istemsiz kasılıp hareket ediyor, kafasını kaldırıp indiriyordu. Nefes alış-verişi çok hızlıydı. Yarım saat oldu hala geçmedi devam ediyor. Bulunduğum şehirde açık veteriner yok nereyi aradıysam telefona bakmadılar. İnternetten köpeğinizi sakinleştirin veya vücut sıcakığını düşürün dışında bir müdahale yöntemi bulamadım. Ne yapmalıyım bu konularda fikri olan var mı? Epilepsi krizimi ya da kafasını bir yere çarpmış olabilir mi? Mama dışında bir şey yemiyor, vücudunda herhangi bir darbe izi yok.

Durum güncellemesi: Şu an biraz sakinleşti sadece 10-15 saniyede bir sağ arka ayağı kalkıp iniyor. Uyuyor şu anda. Bir veterinere ulaştım bu şehirde imkan yok dedi mr falan çekilmesi lazım dedi. Şırnak'ta hiç imkan yok ne yapacağım bilmiyorum.

- Sabaha karşı öldü arkadaşlar. Çok üzgünüm

Fıstık anısına

Başınız sağ olsun, insanın hayvan bile olsa sevdiği birisini kaybetmesi çok üzücü bir durum.

Üzücü bi durum veterinere sorsaydınız niye böyle olduğunu şırnak gibi yerde iyi veteriner olmamasıda üzücü.
Bence birdaha köpek besleme şırnakta yaşıyorsan bişey olursa hayvana imkan yok derler hayvana yazık olur.
6 yıldır benimle yaşıyordu bu sene şırnağa taşındım. Aşılarını falan yaptırıyorum burda veteriner vardı ama dediğim gibi detaylı işlem yapamıyorlar. Ben kendim için ultrason randevusu aldığımda 2 ay sonraya veriyorlar. İnsanın değersiz olduğu bir şehirde hayvana değer verilmesini beklemek biraz zor. Bu sabah uzak bir yere götürüp gömdüm.

Geri
Yukarı