Köpek ısırığının izi kalır mı?

Yaklaşık 15 sene önce bir köpek üzerime hamle yapıp tırnağını sırtımdan ortalarından içeri geçirmiş ve aşağıya kadar biraz derin bir çizik atmıştı. Geçmedi.

Sizinkisi deri üstü gibi duruyor, tahminimce geçecektir.
Evet hocam, deri üstü. Herhangi bir derinlik söz konusu değil, oyun oynarken yaptı, hayır tepkimle durdu ama iş, işten geçmişti 😀 Ben de geçeceğini umuyorum.

Şimdiden kaybolmaya başladı bile, kabarıklıklar neredeyse indi, kızarıklıklar gitmeye başladı, izinin kalacağını sanmıyorum, ilerleyen haftalarda göreceğiz. Olay bu arada sabah saat 11, 12 civarında olmuştu konu oluşturma imkanım yeni oluştu.

Köpeğimle oyun oynuyorduk. Durup dururken koluma atladı ve ısırdı, normalde yapmazdı böyle bir şey. Kanama olmadı ama kabarıklık ve kızarıklıklar var. Hemen soğuk suyla bol bol yıkayıp, yara kremi sürdüm. Fakat korkum izinin kalması. Hafif ısırdı, ailem izi kalmaz, bir şey olmaz diyor fakat ben yine de sorayım dedim, belki tecrübe etmiş olanlarınız vardır bu ısırığı. Köpeğimin aşıları tam bu arada. Herhangi bir diş izi de gözükmüyor kolumda sadece kabarıklık ve kızartı var. Umarım izi kalmaz.

Diş rötgeni gibi ya bunee! Kızarıklık var geçer melhem diye bir krem var o geçirir benim elim yanmıştı onun ile geçti umarım seninde geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı