Köpek nasıl eğitilir?

ForzaX

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yavru bir köpek, yani yavru değil küçük diyelim. Nasıl eğitilir? Kendime nasıl alıştırırım? Evde değil aşağıda kalıyorlar. Sabah ve akşam birer kere yemek indiriyorum. Sularını gün boyu ful bırakıyorum. Ben getirmedim, onlar geldiler 4 küçük köpek. Aşağılarda takılıyorlar ve 1 haftadır onlarlayım.

Eğitmekten kastınız ne? Otur, yat, kalk eğitimlerini mi vermek istiyorsunuz?
4 tane köpeği birden eğitmek zor iş.

Eğitmekten kastınız ne? Otur, yat, kalk eğitimlerini mi vermek istiyorsunuz?
4 tane köpeği birden eğitmek zor iş.
Aslında 1 tanesi yakın bana benden korkmuyor , ıslık çalınca veya beni görünce yanıma geliyor. Diğerleri korkuyor biraz yemek vermedikçe yanıma gelmezler ve hiç ellettirmez kaçarlar. Ama bir tanesini okşuyorum kaçmıyor. Yani amacım dördünden ziyade bir tanesini kendime alıştırmak. Son olarak evet , otur, yat, kalk, yanıma gel, gitme gibi eğitimler vermek istiyorum. Bir nevi A0 Türkçe bilsin bazı komutları anlasın . 🤣😂

Aslında 1 tanesi yakın bana benden korkmuyor , ıslık çalınca veya beni görünce yanıma geliyor. Diğerleri korkuyor biraz yemek vermedikçe yanıma gelmezler ve hiç ellettirmez kaçarlar. Ama bir tanesini okşuyorum kaçmıyor. Yani amacım dördünden ziyade bir tanesini kendime alıştırmak. Son olarak evet , otur, yat, kalk, yanıma gel, gitme gibi eğitimler vermek istiyorum. Bir nevi A0 Türkçe bilsin bazı komutları anlasın . 🤣😂
Ne yaptınız ?
Merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı