Köpek saldırısı

Kimse kusura bakmasın bunun çözümü hayvanlara alışmak değil. Sokak köpekleri baştan aşağı tehlikeler. Alışırsın 2 güne gene saldırırlar. Gelişmiş ülkelerde sokakta nedense hiç sürü olarak gezen köpeklere denk gelinmiyor. Devletin buna el atması lazım.

Belediyelerin acilen köpekleri toplaması gerekiyor çok tehlikeliler.

Evet bir sokakları kalmıştı yaşayabilecekleri özgürce onları da alalım, barınaklarda sürünsünler değil mi? Oh ne güzel dünya sadece kendinizi düşünün. Evet sokaklarda ki yaşam şartları da o kadar iyi değil de pis barınaklara bin basar.

Süs köpeği oynamak için geliyor ondan da korkmaya başladım. Asıl korkumu sebebi bisiklet sürerken 2 köpek saldırdı. Hatta ayağımı bile alıyordu son anda kurtardım. Beni bu Korku'dan kurtarabilir misiniz?
Beni de su içmek için girdiğim lisenin duvarında oturan 8 farklı cins köpek kovaladı. 5 metre koşmuşumdur.
Tüm köpekler tehlikeli değil. Bir insandan zarar görür ve hepsinden korkar veya yavrularını korur bu kadar basit.

Antrenmana giderken kocaman bir kaslı köpek gelmişti yanıma bir tırsmıştım ama bağ kurmaya çalıştım kokuma alışmaya çalışırken resmen burnundan içeri yutuyordu beni 🤣 Yol boyunca takip etti bunun gibi çok köpek var daha ama hiç saldırmıyorlar. Sanırım size saldıran köpekler daha önce insanlar tarafından zarar görmüş.

Evet bir sokakları kalmıştı yaşayabilecekleri özgürce onları da alalım, barınaklarda sürünsünler değil mi? Oh ne güzel dünya sadece kendinizi düşünün. Evet sokaklarda ki yaşam şartları da o kadar iyi değil de pis barınaklara bin basar.

Kardeşim ben barınağa atılsın diyorum orada bakılmasın sürünsün demiyorum barınaklara da yeterli imkan belediyeler tarafından sağlanmalı sokaktaki köpekleri besleyen hayvansever mamaları sokağa değil gidip barınağa yardım olarak vermeli orada bakılmalı. Görüyorsun üstteki haberleri bir çoçuğun hayatı karardı köpek saldırısı yüzünden bir teyzemizde öldü. Empati yaparsan hak vereceksin umarım.

Ya kardeşim bu kadar kasmayın gelmiş diyor kendinizi düşünüyorsunuz. Ulen ülkede o kadar kişiye köpek saldırıyor (bana saldırmadi) sana da bir havlasin peşinden koşsun veya biraz empati yaparak anlarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı