Köpek seçimi nasıl olmalı?

Tosbik21

Picopat
Daha fazla  
Ben köpek edineceğim yavru ve apartmanda yaşıyoruz. Apartmana uygun havlamayan pofuduk hayvan var mı? Köpek maması verecek paramız çok yok. Onun yerine neyle besleyebilirim? Küçük bir köpek olursa sevinirim koruyucu da olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben köpek edineceğim yavru ve apartmanda yaşıyoruz. Apartmana uygun havlamayan pofuduk hayvan var mı? Köpek maması verecek paramız çok yok. Onun yerine neyle besleyebilirim? Küçük bir köpek olursa sevinirim koruyucu da olsun.

Mama bile alacak paraya sahip değilseniz yanından bile geçmeyin. Bu köpeğin düzenli aşısı, çipi, tasması, oyuncağı, bakımı, hasta olursa ilaçları vs karşılayamazsınız hayvana eziyet olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Köpeğin hayatını idame ettirmek çok masraflıdır. Sadece mama ile bitmez. Ayda 3-4 bin lira ayıramayacaksanız (hastalıkta 30-40 binlere çıkabilir) hiç bu yola girip de bi cana işkence etmeyin.
Hayvanlar bir anlık hevesle alınıp sonra sokağa atılacak canlar değil.

Mümkünse küçük, sevimli ve ısırmayan cinsten olmalı. 😳

Küçük kopekler koruyuculuk sağlamaz bir "koruyuculuk" sağlayabilecek köpekler apartmanda beslenemez 2 büyük küçük bütün köpekler gelişim için kaliteli mamaya veya ete ihtiyaç duyar 3 her şeyi geçtim siz mama için bilr ayiracak paranız olmadığınızı söylüyorsunuz bu köpeğin aşısı veteriner kontrolü günlük gezintisi için vs birine ihtiyaç duyacak yapmayın lütfen balık alabilirsiniz kedi alabilirsiniz belki onları da tavsiye etmem hiçbiri ucuz değil ama apartmanda beslemeye daha müsait.

Evcil hayvan bakmayı çok istiyorsan muhabbet kuşu al günde 1 2 saat kafesinden çıkartıp sohbet etmen, ilk aldığın zaman bu süre daha uzun olmalıdır, yeterli olur yemi de çok pahalı değil bakımı kolay. Alacak olursanız lütfen kafesine hapsetmeyin günlük olarak çıkartın ilgilenin ara ara vitamin ve probiyotik verin.

Evcil hayvan beslemek insanın cebini yorar sabit ve iyi bir geliriniz yoksa bulaşmayın derim bizde bir ara bakıyorduk sürekli iyi-kötü mama değişikliği yapmak hayvana iyi gelmiyor ayrıca veteriner ücretleri ve ilaçlar pahalı.

Son olarak hayvan büyüyüp geliştikçe bakımı Daha'da zorlaşıyor, ne kadar eğitirseniz eğitin illaki bir yerde doğası gereği ortalığı pisletiyor.

Geri
Yukarı