Köprü satın alalım

Daha fazla  
Az önce Osmangazi Köprüsü'nün satılması ile ilgili konuyu gördüm. Madem satılıyormuş. Biz de hep birlikte köprüye ortak olalım. 213 bin üye varmış. Herkes en az 1 (daha fazla da olabilir) euro verse (İtalyan şirketi) 213 bin euro yapar. Gönlü bol, çalışan hocalarımız daha fazla verse en az 400 bin euro yaparsak ufak da olsa bir pay sahibi oluruz. En az %1 payımız olsa günde en az 10 bin arabadan (103 TL) günlük 10 bin 300 TL kazancımız olur. Eğer bunu yıla vurursak(dini bayramlarda ücretsiz) 3687400 TL yapar. Her 6 ayda bir herkese köprüyü alırken verdiği miktar oranında para ödenirse hep birlikte zengin olabiliriz.😁
Konu: Osmangazi Köprüsü Satılıyor - Technopat Sosyal

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce Osmangazi Köprüsü'nün satılması ile ilgili konuyu gördüm. Madem satılıyormuş. Biz de hep birlikte köprüye ortak olalım. 213 bin üye varmış. Herkes en az 1 (daha fazla da olabilir) euro verse (İtalyan şirketi) 213 bin euro yapar. Gönlü bol, çalışan hocalarımız daha fazla verse en az 400 bin euro yaparsak ufak da olsa bir pay sahibi oluruz. En az %1 payımız olsa günde en az 10 bin arabadan (103 TL) günlük 10 bin 300 TL kazancımız olur. Eğer bunu yıla vurursak(dini bayramlarda ücretsiz) 3687400 TL yapar. Her 6 ayda bir herkese köprüyü alırken verdiği miktar oranında para ödenirse hep birlikte zengin olabiliriz.[emoji16]
Konu: Osmangazi Köprüsü Satılıyor - Technopat Sosyal
Hocam siz bu zekayı sakın heder etmeyin kullanın biryerlerde [emoji23][emoji23][emoji23]

Eğer herkesi ikna edebileceksen ben varım [emoji23]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı