Çözüldü Kör beyaz canavarların olduğu film

• Konuyu başlatan Rouly
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 780
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rouly

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Eskiden görmüştüm ama izlemedim. Şimdi izlemek istiyorum ama adını bilmiyorum. Hatırladığım şeyler şunlar; (not: BU BİR KORKU FİLMİYDİ)
1- karlı bir alandalardı. Karlı dediğim şehirde karlar vardı.
2- kör canavarlar vardı. Gözleri olmadığı için duyarak saldırıyorlardı. (zombiye benziyorlardı biraz ve insan boyutlarındalardı)
3- canavarlar beyazdı, insan gibi ama tam değil.
4- filmin bir sahnesinde çitin kazıldığını görmüşlerdi ancak bunu yapanın köpek olduğunu düşündüler. (canavardı)
5- bu filme mi ait emin değilim ama sanki filimdeki çocuğun izlediği bütün televizyon kanalları eski yılların kaydedilmiş kayıtlarıydı.

Umarım bulabiliriz.

Son düzenleme:
Evet film bu. Hocam nerden veya nasıl buldun bilmiyorum ama çok teşekkür ederim. Bu yormu nasıl çözüm olarak işaretleyeceğim?
İngilizce şekilde kelimeleri aratırken karşıma çıktı, şans işi :D. Mesajımdaki rapor kısmından altta bulunan çözüm seçeneğini seçerek yapabilirsin. Ben de izleyeceğim, çok merak ettirdin.

Evet film bu. Hocam nereden veya nasıl buldun bilmiyorum ama çok teşekkür ederim. Bu yor mu nasıl çözüm olarak işaretleyeceğim?

Altta çözüm kısmı olması lazım fakat bu kategoride olmayabilir. Sizin sayenizde bende izleyeceğim. Teşekkürler @624739

Yeni konular

Geri
Yukarı