Köşesi yamulmuş i9-13900K işlemci sorun yaratır mı?

veinsidex

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem topladım ve işlemcim bana böyle mi geldi yoksa ben mi yaptım bilmiyorum, dikkat etmedim ama sonuç olarak işlemcim böyle görünüyor.

Şu an için performansta bir sorun yok. Tam yükte kayıp falan da yok yani sıkıntısız ama ileride sorun yaratır mı bu emin değilim. Tebiliyorsundan aldım işlemciyi, iade kabul etmezler tabii ki de ama servise falan yolluyorlar mı?

İşlemcim i9 13900K.

Dosya Ekleri

• IMG-20221126-WA0008.jpg
    IMG-20221126-WA0008.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 117
  • IMG-20221126-WA0009.jpg
    IMG-20221126-WA0009.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleyen: Moderatör:
Servise yollanır bence.

Eğer işlemciyi açarken videoya vs çekmediyseniz kullanıcı hatası derler ve öyle de denmesi gerekir. Bir sorun yoksa takıp kullanmaya devam edebilirsin. Aldığın yer ile görüşmene gerek yok kendin garanti belgesinde yazan yetkili servisle görüşüp de yollayabilirsin ama onlar da kullanıcı hatası deyip tamir edilebilecek bir şeyse ücretli olarak tamir yaparlar.

Eğer işlemciyi açarken videoya vs çekmediyseniz kullanıcı hatası derler ve öyle de denmesi gerekir. Bir sorun yoksa takıp kullanmaya devam edebilirsin. Aldığın yer ile görüşmene gerek yok kendin garanti belgesinde yazan yetkili servisle görüşüp de yollayabilirsin ama onlar da kullanıcı hatası deyip tamir edilebilecek bir şeyse ücretli olarak tamir yaparlar.

Aynen öyle büyük ihtimal ücret isteyecekler.

Tamir görecek bir parça da değil ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı