Köstekli cep saati nereden alınır?

CVS0097

Kilopat
Yer
DENİZLİ
Daha fazla  
Meslek
Elektirik tesisatçısı
Nereden bulabilirim? Orijinal olduğunu nasıl anlarız internette 300 TL'ye bile var.

Son düzenleyen: Moderatör:
200-300 TL'den aşağısı zaten pek dişe değer bi parça olucağını sanmıyorum. Orjinal köstekli saatler uğraş ve emek isteyen saatlerdir, mümkünse en az 1 yıl garanti veren, marka ve paslanmaz ürün garantisi sunan bir saati tercih etmeniz iyi olur.

Bit pazarlarına da bak derim, neredeyse her şehirde belirli zamanlarda kurulur bulunduğun şehirde araştır ayrıca sosyal medyada bu işi yapan açık arttırma siteleri de mevcut ama görerek almak her zaman daha iyidir.

Aslında dedem 85 yaşında sağ saati bozulmuş benden cep saati almamı söyledi. Ben de bu konuda sizden bilgi almak istiyorum benim bu konuda bilgim yok da.
Eğer İstanbul'da iseniz Kadıköy'de çok güzel saatçiler var. Görerek ve dokunarak almanızı tavsiye ederim.
Denizli' de Tavas' dayız.

Son düzenleme:
Kullandığı saat Nacar Ancre 15 Rubis 1950'den kalma. Devlet tarafından hediye edilmiş dedem TCDD' den emekli de.

Son düzenleme:
Tamir edilme durumu nedir ? Bahsettiğiniz markanın bir satış noktasına veya müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz, belki cüzi bir rakama kurtarılarabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı