Kötü örnek olan KPOP fanları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kitle canımı çok sıkmaya başladı. Doğru söylediğim bir şeyi yanlışmış gibi gösteriyorlar ve Kpop'u ilah olarak görüyorlar veya Kpop üyelerine aşık oluyorlar ve Türk erkeklerinden nefret ediyor. Bazıları ise feminist oluyor, videolar yapıyorlar, arkada kadın dans ediyor. Yorumlara gerçek olmayan bilgiler yazıyorlar ve 8 yaşındaki çocuklarda bunlara inanıyor ve "haklısın abla evet evet jimini çok seviyorum ona çok aşığım" falan yazıyorlar. Gerçekten böyle olan var mı ya? Bu arada Kpop'u dinleyenlere bir şey demedim renkler ve zevkler tartışılmaz ama ben sadece Türkiye'deki toxic fan kitlesini söyledim. Yani şarkılarına laf etmiyorum gayet güzel şarkıları var. Bu arada ilk defa saygılı ve toxic olmayan bir Kpop fanı gördüm o da @Lee Yubin.

Video, videoda gösterilen şeyler ve yorumlar inanılmaz utanç verici.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam mesela bu iki şarkıda çoğunlukla sample'lar bulunuyor ama bu şarkılara edited şarkı deniyor nedeni herkesin kullandığı sample'ları kullanıyor ama ona neden özgün denilmiyor, sebebi çoğu şarkıda kullanılan teknikleri kullanarak özgün bir şarkı yapamazsın.
O zaman bütün türkçe rap endüstrisi ve daft punk çöpe gidiyor?

"BeYnİnİn OlDuĞuNa İnAnMaK iStİyOrUm, ŞaŞıRt bEnİ" tam bir toxic kpop sözü. Kim demişse kendi beyini olmadığı için şaşırmış.

Bu kitle canımı çok sıkmaya başladı. Doğru söylediğim bir şeyi yanlışmış gibi gösteriyorlar ve Kpop'u ilah olarak görüyorlar veya kpop üyelerine aşık oluyorlar ve Türk erkeklerinden nefret ediyor. Bazıları ise feminist oluyor, videolar yapıyorlar, arkada kadın dans ediyor. Yorumlara gerçek olmayan bilgiler yazıyorlar ve 8 yaşındaki çocuklarda bunlara inanıyor ve "haklısın abla evet evet jimini çok seviyorum ona çok aşığım" falan yazıyorlar. Gerçekten böyle olan var mı ya? Bu arada Kpop'u dinleyenlere bir şey demedim renkler ve zevkler tartışılmaz ama ben sadece Türkiye'deki toxic fan kitlesini söyledim. Yani şarkılarına laf etmiyorum gayet güzel şarkıları var. Bu arada ilk defa saygılı ve toxic olmayan bir kpop fanı gördüm o da @Lee Yubin.

Çok umursamayın kendi dünyalarında takılıyorlar onlarla tartışmaya girilmez aşırı boş muhabbetleri var.

Çok umursamayın kendi dünyalarında takılıyorlar onlarla tartışmaya girilmez aşırı boş muhabbetleri var.
Hocam dün bir video izledim, kızın teki birisinin yorumunu silince havalı olduğunu sanıyor. Onunla alakalı video yaptı. Ben hemen karşı çıktım. Gidip bana demediği lafı bırakmadı. Beyinsiz. Sanki ben onlardan küçüğüm gibi konuşuyorlar. Kendileri belime gelmez, millete rac10 kesmeye çalışıyorlar .d. Benim yaşım kaç başım kaç. Böyle insanlarla uğraşamam dedim. Üstüne gidin sütünüzü için dedim. Ters tepiyor hanımcıkta. Sen sütünü iç belki büyürsün dedi, beyin yoksunu. Beni gerçek hayatta görse altına eder. Gİdip klavye delikanlılığı yapıyor küçük hanımcık .d.

Çok güzel öldüm ya 😑.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-25-12-33-20-355_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-07-25-12-33-20-355_com.google.android.youtube.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_2022-07-25-12-33-20-355_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2022-07-25-12-33-20-355_com.google.android.youtube.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 50
Bu kitle canımı çok sıkmaya başladı. Doğru söylediğim bir şeyi yanlışmış gibi gösteriyorlar ve Kpop'u ilah olarak görüyorlar veya Kpop üyelerine aşık oluyorlar ve Türk erkeklerinden nefret ediyor. Bazıları ise feminist oluyor, videolar yapıyorlar, arkada kadın dans ediyor. Yorumlara gerçek olmayan bilgiler yazıyorlar ve 8 yaşındaki çocuklarda bunlara inanıyor ve "haklısın abla evet evet jimini çok seviyorum ona çok aşığım" falan yazıyorlar. Gerçekten böyle olan var mı ya? Bu arada Kpop'u dinleyenlere bir şey demedim renkler ve zevkler tartışılmaz ama ben sadece Türkiye'deki toxic fan kitlesini söyledim. Yani şarkılarına laf etmiyorum gayet güzel şarkıları var. Bu arada ilk defa saygılı ve toxic olmayan bir Kpop fanı gördüm o da @Lee Yubin.
Hayır saçma bulduğum kısım kendi nick name'lerini sözlerinin altına alıntılıyorlar ne anlamı var acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı