Kötü örnek olan KPOP fanları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu tür video ve yorumları görünce videodaki gibi hayatı sorguluyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konu kapanmazsa sabaha kadar tartışılır amaç yok sonuç yok.

Kendileri karşıt görüş ortaya attıklarında "renkler ve zevkler tartışılmaz" derler. Birisi k-pop sevmiyorum desin bakalım o yorumlarda nasıl bir tartışma dönüyor.
Toksik k-pop fanlarına bunu yapmak istiyorum.
1:24'ten itibaren.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kitle canımı çok sıkmaya başladı. Doğru söylediğim bir şeyi yanlışmış gibi gösteriyorlar ve Kpop'u ilah olarak görüyorlar veya kpop üyelerine aşık oluyorlar ve Türk erkeklerinden nefret ediyor. Bazıları ise feminist oluyor, videolar yapıyorlar, arkada kadın dans ediyor. Yorumlara gerçek olmayan bilgiler yazıyorlar ve 8 yaşındaki çocuklarda bunlara inanıyor ve "haklısın abla evet evet jimini çok seviyorum ona çok aşığım" falan yazıyorlar. Gerçekten böyle olan var mı ya? Bu arada Kpop'u dinleyenlere bir şey demedim renkler ve zevkler tartışılmaz ama ben sadece Türkiye'deki toxic fan kitlesini söyledim. Yani şarkılarına laf etmiyorum gayet güzel şarkıları var. Bu arada ilk defa saygılı ve toxic olmayan bir kpop fanı gördüm o da @Lee Yubin.

Renkler ve zevkler tartışılabilir, Kpop'ta çöp.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı