Kötü Power Supply ile idare edilir mi?

45k limitten 25k kaldı sistem arayışında düştüm bunu B550 yapıp aldım yoksa dikkat ediyorum kesinlikle aceleye geldi maalesef :(

@SadeceEmre hocam bu arada arayınca ne demem gerekiyor :D

Müşteri hizmetleri rahatsız olabiliyor çünkü 50 saat anlamıyorlar

Aldığım bilgisayarın bir parçasını yükseltmek istiyorum derseniz fark ödeyerek yardımcı olacaklardır.

1-2 ay boyunca sorun çıkaracağını sanmıyorum. İmkan varsa değişin, zaten fiyatlar her geçen gün yükseliyor.

Sistem elinizde galiba, güç kaynağının arkasını sayısal değerleri görünecek şekilde fotoğraf atabilir misiniz? Watt değerlerinden bahsediyorum. Kanallar ne kadar zayıf onun kontrolünü yapalım en azından, ona göre bakalım.

1-2 ay boyunca sorun çıkaracağını sanmıyorum. İmkan varsa değişin, zaten fiyatlar her geçen gün yükseliyor.

Sistem elinizde galiba, güç kaynağının arkasını sayısal değerleri görünecek şekilde fotoğraf atabilir misiniz? Watt değerlerinden bahsediyorum. Kanallar ne kadar zayıf onun kontrolünü yapalım en azından, ona göre bakalım.

Maalesef değil. Kargolayacaklar sanırım.

Bu arada evimde yaklaşık 15 senedir kullandığım Everest PSU var ve hiçbir sorun yaşamadım.

Şimdilik akım korumalı priz ile idare edebilir miyim sizce? 1 ay sonra alırım belki.

Son düzenleme:
En azından akım korumalı priz ile idare etmez mi?

Hocam yeni PSU almadan o sistemi açmam ben sistem güzel PSU almadan kullanma yakarsın.

Geri
Yukarı