Kötü sistemler için edit programı önerisi

Y6tty

Hectopat
Bilgisayarım çok kötü, ekran kartı Intel HD grafik. İşlemcim Intel Pentium R P6100 2GHz. 2 GB RAM var, bayağı eski bir PC zaten belli oluyordur. Edit işleriyle uğraşıyorum ve Sony Vegas Pro kullanıyorum. Kasma, donma olmuyor ama çok az video uzantısını ve encoderını desteklediği için PC'mde kasmadan akıcı bir şekilde edit yapabileceğim bir program arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bilgisayarım çok kötü, ekran kartı Intel HD grafik. İşlemcim Intel Pentium r P6100 2GHz. 2 GB RAM var, bayağı eski bir PC zaten belli oluyordur. Edit işleriyle uğraşıyorum ve Sony Vegas Pro kullanıyorum. Kasma, donma olmuyor ama çok az video uzantısını ve encoderını desteklediği için PC'mde kasmadan akıcı bir şekilde edit yapabileceğim bir program arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Camtasia diye bir program vardı deneyebilirsiniz.

Bilgisayarım çok kötü, ekran kartı Intel HD grafik. İşlemcim Intel Pentium r P6100 2GHz. 2 GB RAM var, bayağı eski bir PC zaten belli oluyordur. Edit işleriyle uğraşıyorum ve Sony Vegas Pro kullanıyorum. Kasma, donma olmuyor ama çok az video uzantısını ve encoderını desteklediği için PC'mde kasmadan akıcı bir şekilde edit yapabileceğim bir program arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

.

@Y6tty, bu belleğe sahip bir bilgisayarda iyi bir edit programı beklememenizi önerekten, Shotcut veya Lightworks kullanabilirsiniz. İkisi de hem açık kaynak kodludur hem de ücretsizidir. Çok fazla bir özellik sunmasalar da alanlarında gayet başarılıdırlar.

Fakat konu sahibinin sisteminde takılmalara yol açacaktır. Sistem gereksinimlerine bakmış mıydınız?
Supported OS: Windows 7/Windows 8.1/Windows 10 ( 64 bit OS ONLY).
CPU: Intel i5 or better, 2GHz+. (Intel 6th Gen or newer recommended).
RAM: 4 GB RAM (8GB required for HD and 4K videos);
GPU: Intel HD Graphics 5000 or later; NVIDIA GeForce GTX 700 or later; AMD Radeon R5 or later.
Disk: 10GB free hard-disk space (SSD recommended).
Bundan dolayı konu sahibi bu programı kullanırken rahat bir şekilde edit yapamayacaktır.

Sony Vegas Pro 13.

Ben 4 GB RAM B970 HD Graphics Adobe Premiere Pro 2017 kullanıyorum hiç kasmıyor 1080p60 render alıyorum.

İşletim sistemin Win 10 sa video düzenleyici var Windows 10 da amatör bir program fazla özellik istemezsen mükemmel.

Geri
Yukarı