Kötü üniversiteye gitmek problem olur mu?

Renster

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar derslerim çok zayıf. Kötü üniversiteye gidip kendimi geliştirirsem iyi üniversite kazanmış kadar başarı yakalamış sayılır mıyım?

Neden ders çalışmıyorsunuz hocam? Üniversitede okuyacağınız bölümü bilmiyorum fakat kendinizi geliştirmek çok daha zor bölüme geçtikten sonra. Tek kendinizi geliştiren siz değilsiniz çünkü.

Neden ders çalışmıyorsunuz hocam? Üniversitede okuyacağınız bölümü bilmiyorum fakat kendinizi geliştirmek çok daha bölüme geçtikten sonra. Tek kendinizi geliştiren siz değilsiniz çünkü.
Derslerim zayıf işte düzeltemiyorum. Bu arada şurada ne dediğinizi pek anlamadım:
Üniversitede okuyacağınız bölümü bilmiyorum fakat kendinizi geliştirmek çok daha bölüme geçtikten sonra

Kötü üniversite diye böbürlendiğim üniler beni almadı hocam 2 yıldır mezunum, diyeceklerim bu kadar hayırlı günler.

Mesajı düzenledim kusuruma bakmayın lütfen, çok daha zor demiştim. Derslerimi düzeltmiyorum kısmını biraz daha açıklamak ister misiniz? Yeterli mi çalışmıyorsunuz acaba?

Bende mesela okumam dediğim üniversitede okuyorum. Hayat garip 😀
Hayat böyle işte, bazen büyük konuştuğun için pişman ediyor seni... Üniversite okumamak bu devirde ne farkettirir bilmiyorum, bakarsın belki okuyamam askerde kalmayı düşündüğüm için, umarım ileride çocuğum bana cahil demez sırf okumadığım için :D

Mesajı düzenledim kusuruma bakmayın lütfen, çok daha zor demiştim. Derslerimi düzeltmiyorum kısmını biraz daha açıklamak ister misiniz? Yeterli mi çalışmıyorsunuz acaba?
Hayır ders çalışmayı sevmiyorum. Üniversitede okuyorum şu an zaten OBP kesilecek çok çalışmam lazım. Ama işte sevmiyorum ders çalışmayı. Fakat bu sadece YKS için böyle. Şu an okuduğum üniversitede notlarım çok çok iyi.

Geri
Yukarı