Köy için internet önerisi

Bir araştırayım hocam çok fazla seçenek var gibi görünüyor ama birçoğu sorunlu Kablonet herhangi bir altyapı gerektirmiyor değil mi?

Arayıp sormanız en iyisi olur. ADSL vardı bende kullandığım zamanlarda tam hatırlamıyorum.

Hocam sana yine köyde bu hızlar veriliyor. Ben rize çayelinde oturuyorum. Evim sahil kesiminde fakat bana da adsl internet veriyorlar. Çevrem fiber internetli binalarla dolu, ben 15 mbps kullanıyorum. Kafayı yemek üzereyim

Hocam sana yine köyde bu hızlar veriliyor. Ben Rize çayelinde oturuyorum. Evim sahil kesiminde fakat bana da ADSL internet veriyorlar. Çevrem fiber internetli binalarla dolu, ben 15 Mbps kullanıyorum. Kafayı yemek üzereyim

Vallahi hocam bizim yerde köy ortamında muhtemelen bize de ADSL verecekler veya Superbox alıp 1300 lira vereceğiz 15 Mbps için oldukça rezil bir durum ne yazık ki

Tooway var. Biz bir dönem köyde kullandık.

Gereksiz yüksek fiyatlandırmaları var kesinlikle değmez. Telefon hotspot paketi alsa daha mantıklı.
Eskiden kullanmıştık ondan örnek verdim. Şimdi pahalı olmuş baktım da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…