Köy için internet önerisi

Merhaba arkadaşlar birkaç ay sonra köye taşınmayı düşünüyorum. Ankara'da olmasına rağmen internetten baktığımda bölgede altyapı bulamadım. Daha önce bir tanıdığımızla gittiğimizde Superbox getirmişti ve rahatlıkla kullanıyordu. Ancak aylık 1200 liraya varan fiyatları var ve sadece 15 Mbps. Başvuru yapsak fiber getirmezler sanırım ama bölgeye VDSL altyapısı getirirler mi? En mantıklı seçenek sizce hangisi olur? Nasıl bir yol izlemeliyim?
Hocam sana yine köyde bu hızlar veriliyor. Ben rize çayelinde oturuyorum. Evim sahil kesiminde fakat bana da adsl internet veriyorlar. Çevrem fiber internetli binalarla dolu, ben 15 mbps kullanıyorum. Kafayı yemek üzereyim

Hocam sana yine köyde bu hızlar veriliyor. Ben Rize çayelinde oturuyorum. Evim sahil kesiminde fakat bana da ADSL internet veriyorlar. Çevrem fiber internetli binalarla dolu, ben 15 Mbps kullanıyorum. Kafayı yemek üzereyim

Vallahi hocam bizim yerde köy ortamında muhtemelen bize de ADSL verecekler veya Superbox alıp 1300 lira vereceğiz 15 Mbps için oldukça rezil bir durum ne yazık ki

Tooway var. Biz bir dönem köyde kullandık.

Gereksiz yüksek fiyatlandırmaları var kesinlikle değmez. Telefon hotspot paketi alsa daha mantıklı.
Eskiden kullanmıştık ondan örnek verdim. Şimdi pahalı olmuş baktım da.

Geri
Yukarı