Köylü tamir büyüsü satmıyor

talha.smsk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, biliyorsunuz son güncellemeler ile köylülerin büyülü kitap satma sistemi bayağı değişti. Bayağı uzun ugraşlar sonucu tamir büyüsü için bataklık köylüsü getirdim fakat ustaya kadar getirmeme rağmen patlama koruması 1 satıyor. Bilen biri aydınlatsın pls. Düdüğü ta 5000 blok öteden getirdim saatlerce netherde uğraşıp.

Dosya Ekleri

• 2024-05-26_15.50.02.png
    2024-05-26_15.50.02.png
    193,5 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba dostlar, biliyorsunuz son güncellemeler ile köylülerin büyülü kitap satma sistemi bayağı değişti. Bayağı uzun ugraşlar sonucu tamir büyüsü için bataklık köylüsü getirdim fakat ustaya kadar getirmeme rağmen patlama koruması 1 satıyor. Bilen biri aydınlatsın pls. Düdüğü ta 5000 blok öteden getirdim saatlerce netherde uğraşıp.
Hangi sürümde oynuyorsunuz hocam ?

Aga şansa bağlı net satacak diye bir şey yok maalesef yeni bir köylü yap bataklıkta büyücü olandan ilk 2 sattığı itemlere bak tamir verene kadar dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı