Kokan böcekten kurtulma

kozmoneustee

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bazıları osuruk böceği diyor, bazıları kalkan böceği diyor. Ben de bilmiyorum gerçek ismini. Çok kötü bir koku yayar. Uçtuğunda “drrr” gibi ses çıkarır. Kısaca bu böcekten nefret ediyorum. Dün gece iki tanesini defettik. Ama ne kadar defetsek de geliyorlar. Nasıl kurtulurum bu böcekten?

C983905E-F14F-4A5A-8217-932C3647474F.jpeg

Bazıları osuruk böceği diyor, bazıları kalkan böceği diyor. Ben de bilmiyorum gerçek ismini. Çok kötü bir koku yayar. Uçtuğunda “drrr” gibi ses çıkarır. Kısaca bu böcekten nefret ediyorum. Dün gece iki tanesini defettik. Ama ne kadar defetsek de geliyorlar. Nasıl kurtulurum bu böcekten?

Cam, balkonlardaki sinekliği çekip evin içindeki böceklerin hepsini öldürerek ve bir daha sinekliği açmamak kurtulmanızı sağlar.
67 yaşındaki köy kadını bile her böceğin, farenin, yılanın çözümünü bilirken bu kahrolası küçük haşerelerin çözümünü bilmiyor.

Böceklerden korunmak için pencerenize ve balkonunuza sineklik taktırabilirsiniz.

Geri
Yukarı