Kokoreç sever misiniz?

Kokoreç sevmeyenle sohbet dahi etmem. Gel gelelim ben sevsemde gönlümce yiyemiyorum ama görünen sadece ben değil herkes kokoreçi sevsede fazla yiyemiyor fiyatından dolayı. Pizza gibi kokoreçte maalesef gereksiz pahalı yiyecekler kategorisinde bence.

Kokoreç sevmeyenle sohbet dahi etmem. Gel gelelim ben sevsemde gönlümce yiyemiyorum ama görünen sadece ben değil herkes kokoreçi sevsede fazla yiyemiyor fiyatından dolayı. Pizza gibi kokoreçte maalesef gereksiz pahalı yiyecekler kategorisinde bence.

Makarna için öyle demiyorsunuz ama. Paketi 300 TL olsa yine alır yeriz.

Tabii ki değil. Gece 3'te bile konuşup yiyebiliriz.
Bugün hep makarna yedim ❤️. 3 öğün kokoreç yenmez.
Makarnayı sevmeyenle muhatap olmuyorum. Kokoreç kötü kokuyor. Ucuz da olsa yenmez.

İlk yediğin yer çok önemli. Kötü yapan yerlerde yediğinde gerçekten tatsız oluyor ve bir daha yemiyorsun. Düzgün temiz yapan yerden yersen bağımlısı oluyorsun. Bir de evine yakınsa vay haline gelsin kilolar.

Makarna zararlı değil. Makarna aşktır. Her gün kokoreç yenmez. Makarna öyle mi?

Her gün ye diyen mi oldu sana? Kokoreç ve makarna bambaşka lezzetlerdir. İkisi de çok iyidir. Ve zevkler ve renkler TARTIŞILMAZ.

Yeni konular

Geri
Yukarı