Kol saati önerisi

Mükemmel saat. :D En sevdiğim ya da ikinci olabilir. Aşağıdaki fotoğraftaki en sağdaki saat ile birinciliği kapışıyor. :D (En sağdaki için link bulamadım.) 3 yıldır elimde saat pilini daha geçen değiştirdim. Sadece kordonu ayrıldı ama yine de kullanılıyor, engel değil kullanıma. 2017 kuru ile 40 TL'ye almıştım ben. Ee dolar şu an artınca fiyat da yükselmiş.

Sağ 3 taraf full AliExpress. Hatta gözlük de. :D Sol 4'lü hiç kullanmıyorum. Ortadaki ise arkadaşın çalıştığı yerde biri unutmuş, sen seviyorsun diye hediye etti bana. :D :D

87F4326E-0AE5-4EC6-9612-32AD0A5A95DA.jpeg

Mükemmel saat. :D En sevdiğim ya da ikinci olabilir. Aşağıdaki fotoğraftaki en sağdaki saat ile birinciliği kapışıyor. :D (En sağdaki için link bulamadım.) 3 yıldır elimde saat pilini daha geçen değiştirdim. Sadece kordonu ayrıldı ama yine de kullanılıyor, engel değil kullanıma. 2017 kuru ile 40 TL'ye almıştım ben. Ee dolar şu an artınca fiyat da yükselmiş.

Sağ 3 taraf full AliExpress. Hatta gözlük de. :D Sol 4'lü hiç kullanmıyorum. Ortadaki ise arkadaşın çalıştığı yerde biri unutmuş, sen seviyorsun diye hediye etti bana. :D :D

Eki Görüntüle 673561
çok güzelmiş koleksiyonunuz güle güle kullanın teşekkürler

Koleksiyonum var. Severim saatleri. Başka soru varsa yardımcı olurum. :D

Vay be. 5 liraya aldığımız saat 70 TL olmuş.

Ufaktan hortlatıyorum ama 300 lira şu an bu saat.

@Artyom Alekseyevich hocam Curren marka saati aldınız mı? Malzeme kalitesi nasıl, ben de curren 8363 modelini almaya niyetlendim ama çabuk bozuluyor diyenler var, sizin saatte bir sorun var mı?

Şıklık konusunda şu iki saatin üstüne tanımam. Ha, paranız varsa Rolex önerebilirim hem yatırım içinde almış olursunuz 😀

Aliexpress

Aliexpress

Çin işi mekanik saatler alınır mı sizce? hocam?

Amazon'da birkaç seçenek gördüm, AliExpress'le falan uğraşasım gelmiyor artık.

Ama gerek zaman tutmasını, gerek ömrünü düşününce biraz tedirgin oluyorum. İki sene sonra cortlasa ne tamiri yapılır ne hurda değeri olur gibi.

Çin işi mekanik saatler alınır mı sizce? hocam?

Amazon'da birkaç seçenek gördüm, AliExpress'le falan uğraşasım gelmiyor artık.

Ama gerek zaman tutmasını, gerek ömrünü düşününce biraz tedirgin oluyorum. İki sene sonra cortlasa ne tamiri yapılır ne hurda değeri olur gibi.
Amazon ve benzeri sitelerden saat gibi ürünler hiç satın almadım, ancak 20 €'luk bir saatin kalitesi hakkında kesin bir şey söylemek mümkün değil. Benim önerim, biraz daha fazla para harcayarak kaliteli bir saat satın almaktır.

Edit: Saat hakkında yeni konu açarsanız daha bilgili kişiler yardımcı olacaktır, hem gereksiz yere konu hortlamamış olur.

Geri
Yukarı