Kola 40 TL oldu!

Crown kola dediğin de le'cola ayarında şekerli su.

Crown cola ve le cola bunlar farkli sirketler tarafindan bolgelere gore farkli uretiyor. Ornegin le cola Oguz gidayi ben begenmiyorum ancak le cola kristal kola uretimi ya da della gida uretimi gayet guzel.

Son yazdığın ne alaka, her eve daha ucuza geliyor diye 2.5 litrelik alınıyor. Crown kola dediğin de le'cola ayarında şekerli su. O da aynı yerinde kalmayacak zamdan nasiplenecek her türlü 3-4 TL daha ucuz diye içilecek bir şey değil.

Yeterince soğudu mu hepsi iyi kötü içiliyor.

Kolanın tadı asıl teneke kutuda güzeldir, pet şişe içtikten sonra marka fark etmiyor maalesef.

Bu konuyu açtığımda zamı 35 TL olarak uygulamışlardı. Şu an 40 TL'ye ulaşmış durumda.

Eki Görüntüle 1838021
Bu millete hak eden bu. Şükret, şükret ve sürekli şükret...

Yeterince soğudu mu hepsi iyi kötü içiliyor.

Kolanın tadı asıl teneke kutuda güzeldir, pet şişe içtikten sonra marka fark etmiyor maalesef.
Haklısın hocam. 1 gün dolapta beklesin, hepsi lezzetli oluyor.

Yok vallahi Şanlıurfa Siverek in' öğlen sıcağında bir tane 2 LT Coca-Cola Efsane gidiyor. Şahsen ben dışarıdan eve geldiğimde Su su içmem Coca-Cola varsa kesin onu icerim.

Güzel dedin ama buz gibi 330'luk kutu çok daha iyi olur. Askerde bir ara 20. Zırhlı Tugay'a gelmiştim ortalık Pepsi kutusundan geçilmiyordu. O sıcağın altında güzel gidiyordu.

Bugün 40'a alarak açılışı yaptım. :D

Geri
Yukarı