Kola 40 TL oldu!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaşırmadık.

Bu bir tahmin ve oldu yazmışsınız, okumadan geçenler için iyi manipülasyon. Bir kere de tarafsız haber yapın yahu!

Kaynak nedir? Bu bir tahmin ve oldu yazmışsınız, okumadan geçenler için iyi manipülasyon. Bir kere de tarafsız haber yapın yahu!
Okumayı biliyorsan kaynak var orada. Yorumlarda da babası bakkal işletip teyit edenler de var. Zam haberinden ne tarafı bekliyorsun yahu! :)

Ufak bir araştırma ile onlarca kaynak bulabilirsiniz. Konu cevaplarında bile var. Ayrıca agresif olmayı bırak, gereksiz.
Elbette bulabiliriz fakat kaynak bulmak kolay diye burada yalan haber paylaşabilir diye bir şey yok.

Bana bak ahlaklı ol edebini takın. Ayrıca bana "Olum" gibi kelimeler kullanamazsın, bırak şu sokak ağzını.

Elbette bulabiliriz fakat kaynak bulmak kolay diye burada yalan haber paylaşabilir diye bir şey yok.

Bana bak ahlaklı ol edebini takın. Ayrıca bana "Olum" gibi kelimeler kullanamazsın, bırak şu sokak ağzını.

Yalan haber paylaşan yok zaten. Her kaynak yalan o zaman, tek doğru sizsiniz.

İnsanları öfkelendirip sonra neden böyle kelimeler kullandın diye ağlamanın manası yok.

Yalan haber paylaşan yok zaten. Her kaynak yalan o zaman, tek doğru sizsiniz.

İnsanları öfkelendirip sonra neden böyle kelimeler kullandın diye ağlamanın manası yok.
Arkadaşım yazdığımı bir daha okur musun. Haberde yazanla başlık uyuşuyor mu sence? Ayrıca ağladığım falan yok.

Boş yapma abicim o zaman. Ahlakı da sizden öğrenmeyelim.
Hala sokak ağzına devam ha. Ne kadar iğrenç bir konuşma tarzı, ahlaklı ol ki öğretmemiz gerekmesin.

Arkadaşım yazdığımı bir daha okur musun. Haberde yazanla başlık uyuşuyor mu sence? Ayrıca ağladığım falan yok.

Hala sokak ağzına devam ha. Ne kadar iğrenç bir konuşma tarzı, ahlaklı ol ki öğretmemiz gerekmesin.

Doğrulanmış bir haber için uygun bir başlık. Her neyse, gece gece fazla uzattınız.

@Hüseyin42, uğraşmaya değmez. İyi geceler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı