Kola 40 TL oldu!

Doğrulanmış haber için uygun bir başlık. Her neyse, gece gece fazla uzattınız.

@Hüseyin42, uğraşmaya değmez. İyi geceler dilerim.

Şu anda kola 40TL mi? Hayır, geleceğini söylüyorlar.

Cevap vermeyecektim zaten. Amacı kışkırtıp aile bireylerine sövmemi sağlamak ama o tuzağa düşmem. İyi geceler.

Tüh ya tuzağıma yakalanmadığına göre artık gidebilirim, neyse bir dahaki sefere biraz daha kışkırtıp seni tuzağa düşürürüm artık (!).

Son düzenleyen: Moderatör:
Babam bundan 10 sene önce kola içerken durdu dedi ki, öyle bir vakit gelecek ki, bu kola zenginlerin içebileceği türden bir içecek olacak, o zamanlar 2.5tl idi, babam büyük adammış..

200 binlik fahrettin altunun trol ordusu gene Technopat'ı basmış, ülkede "hayatta olmaz" denilen şeyler oldu, kola mı kırk lira olmayacak?

Cevap vermeyecektim zaten. Amacı kışkırtıp aile bireylerine sövmemi sağlamak ama o tuzağa düşmem. İyi geceler.
"2. berkehan çepni vakası" olarak tarihe geçmek istemiyorsanız çınar gibilerinden uzak durmanız gerek. Ben bu arkadaşın fikrinden döndüğünü hiç görmedim. Körü körüne savunmaya çok meyilli birisi.

Abi oha bu kadar olamaz. Ben en son 8 liraya alıyordum bunu TR'de.

Faizler yukarı yukarı gidiyor. Devamlı para basılıyor. Enflasyonun düşmesi imkansız. Her şeyin fiyatı devamlı artacak. Aşağıdaki tabloya göre 3 milyon TL'yi 1 yıllığına KKM'ye atarsanız, 810bin TL getirecek bir yılda. Bu sadece 3 milyon TL için. Daha üst meblaları siz düşünün.

KKM faiz oranları ING.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı