Kolanın tadı değişik ve asiti yok

Yusufer43

Hectopat
Arkadaşlar son 1 aydır hem CocaCola hem de Pepsi'nin tadı hem asitsiz hem de çok tatlı geliyor. Daha yeni marketten alıp hemen açıp içiyorum ama sanki kapağı açık 1 saat beklemiş gibi asitsiz oluyor. Sürekli kola tüketen bir insan olarak bariz bir değişim olduğunu düşünüyorum.
Siz de böyle düşünüyor musunuz?

Eskiden daha lezzetliydi ve asitsiz içtiğimi hatırlamıyorum. Fakat 9 aydır lezzetinde fark var ve asit en küçük harekette kaçıyor.
yani değişim var.

Benim babam çok uzun zamandır kola içer birkaç kere gençliğindeki tadı olmadığını söylediğini duydum geçen sene kola ile ilgili bir belgesel izliyorduk evde onun gençliğinde şeker kullanıyorlarmış üretimde şimdiki kolalarda ayrı bir madde kullanılıyormuş yani demek istediğim maliyeti azaltmak için formülde bir değişikliğe gidilmiş olabilir.

Arkadaşlar son 1 aydır hem CocaCola hem de Pepsi'nin tadı hem asitsiz hem de çok tatlı geliyor. Daha yeni marketten alıp hemen açıp içiyorum ama sanki kapağı açık 1 saat beklemiş gibi asitsiz oluyor. Sürekli kola tüketen bir insan olarak bariz bir değişim olduğunu düşünüyorum.
Siz de böyle düşünüyor musunuz?

Son birkaç senedir öyle. Tam kalite verseler litresi 80 TL olacak herhalde o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı