Kolay bir şekilde site nasıl kurulur?

InfinityFree vardı hocam, ben öyle açmıştım. Bedava hemde. Kod yazmanıza gerek yok diye biliyorum. Ben kod olmadan yaptım. Ama tema gibi şeyleri kodladım site ayarlarından CSS ile. İsteğe bağlı yaptım yani zorunlu değil, bir sürü yazılım var ve kurabiliyorsunuz. Forum scriptleri falan var, blog için de var. İstediğinizi seçip indirebiliyorsunuz. Tabii kolay olduğu biraz tartışılır. Karışık gelebilir ilk başta.

Hazır bir şeyi kodlayamazsın dostum, üzerinde değişiklik yapabilirsin, zaten mantığa aykırı olur bu cümle.

• Wix:
  • Weebly:
  • Site123:
  • Webnode:
  • Strikingly:
  • Jimdo:
  • Mozello:
  • Simplesite.
Bu gibi web siteler sana hazır web sitesi sunuyor, ayrıca kodlamaya gerek kalmadan düzenleme yapabiliyorsun.

Hazır bir şeyi kodlayamazsın dostum, üzerinde değişiklik yapabilirsin, zaten mantığa aykırı olur bu cümle.

• Wix:
  • Weebly:
  • Site123:
  • Webnode:
  • Strikingly:
  • Jimdo:
  • Mozello:
  • Simplesite.
Bu gibi web siteler sana hazır web sitesi sunuyor, ayrıca kodlamaya gerek kalmadan düzenleme yapabiliyorsun.

Biliyorum zaten bir sunucu aldım ve şimdilik boşa gitmemesi için hazır bir site ile açık tutmak istedim, şu an kötü şekilde hasta olduğum için siteyi kodlamak ile uğraşacak gücüm yok.

Biliyorum zaten bir sunucu aldım ve şimdilik boşa gitmemesi için hazır bir site ile açık tutmak istedim, şu an kötü şekilde hasta olduğum için siteyi kodlamak ile uğraşacak gücüm yok.
İçinde bir site olmasına gerek yok, alan adının parasını ödediğin sürece kapanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı