Kolay Gelsin Kargo vs Yurtiçi Kargo

sahinssahin54

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar ilk defa bu kargo firmasını gördüm. Yorumları okudum bu firma ile ilgili olumlu yönde geri dönüşler oldukça fazla. Yurtiçi kargoyu da hepimiz iyi biliyoruz ne kadar sağlıksız taşıdıklarını. Bizzat bir önceki siparişim de teslimat şubesine gidip almıştım. Sizin görüşleriniz nedir ? Bir denemek istiyorum bu firmayı.
bbb.JPG

Kolay Gelsin gayet iyi bir firma ben şu ana kadar bir kere bile sorun yaşamadım, site üzerinden canlı takip de edebiliyorsunuz.

Kolay gelsin kargo daha iyi.
Kolay Gelsin daha iyi.
Kolay Gelsin seçin, Amazon da bu firma ile çalışıyor.
teşekkür ederim. :) O halde oradan sipariş vereyim.

Kolay Gelsin gayet iyi bir firma ben şu ana kadar bir kere bile sorun yaşamadım, site üzerinden canlı takip de edebiliyorsunuz.
evet o da dikkatimi çekti güzel bir ayırıcı özellik.

Kolay Gelsin hiç mağduriyet yaşatmadı hep verdiği tarihten önce getirdi. Yamuk falan da gelmedi. Şans verin.
sadece büyükşehirlerde var sanırım o yüzdendir herhalde.

Kesinlikle kolay gelsin kargo, akşamın 8'inde bile sipariş versem sonraki gün net elimde oluyor Amazon Prime'lılar bilir.
40 olmasa önceden bilebilirdim belki 😂

Aras kargo daha iyi.
kanka aras kargo ile bulunduğum yere gelmesinde çok zorluk çekiyorum kırsal alan değil. Çok kez mağdur oldum evimin önünden geçip gün boyunca sms atmayıp aramıyorlar bile sonra ben koşturuyordum şubelere en az 6-7 kez başıma geldi o yüzden aras kargoya biraz uzağım.

Geri
Yukarı