Kolay Gelsin kargomu getirmedi

Klasik kolay gelsin. 2 defa kolay gelsin ile kargo teslim aldım, her ikisinde de sözde adresi bulamayıp getirmedikleri için müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım. Müşteri hizmetlerini ararsanız ertesi gün getiriyorlar.

Klasik kolay gelsin. 2 defa kolay gelsin ile kargo teslim aldım, her ikisinde de sözde adresi bulamayıp getirmedikleri için müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım. Müşteri hizmetlerini ararsanız ertesi gün getiriyorlar.

Türkiye'deki diğer kargo firmalarına göre açık ara en iyi kargo firması. Amazon'dan sürekli alışveriş yapıyorum 1 kere sorun yaşamadım. Diğer alıştığımız kargo firmalarının saçma sapan hareketlerini yapmıyorlar en azından. Kuryeleri işini düzgün yapıyor. Bazı kargo firmaları gibi mıymıy iş yapmıyorlar.

Tamam öyle zaten.

Hocam bazen yetişemiyorlar günü birlik kargoya Amazon bunu anlayınca direkt ürünü iade edebiliyorsun da saçma bir şey bence ürünü de iade etmek.
Tamam yetişemediklerini kabul ediyorum bunu dile getirdim. Ama ne diye teslimat denendi ve evde olmadığımı belirtti orası doğru bir hareket olmamış.

Az olmuş bu kişilerede yazsaydın.
Gereği yapıldı zaten. Sorun yok sen kafanı yorma buralarda.

Herkes kendi deneyimini paylaşıyor. Forumun amacı bu zaten. Benim dediğim operasyon görevlisi saat 22.00 olmadan kargoyu iptal etmesi ve ertesi güne planlamasıydı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı