Kolay yoldan internetten nasıl para kazanılır?

dalek

Femtopat
Daha fazla  
Öğrenciyim ve harçlığım zaman zaman yetmeyebiliyor, ben de internet üzerinden yeteneklerimi sergileyerek para kazanmak istiyorum, freelancer olmak istemiyorum ve freelancer siteleri önermeyin, cevaplarınızı bekliyorum.

Yazılım yapıp satabilirsin ama kolay değil.
Yazılım değilde 3D tasarımlar bazı sitelerde 100 dolar gibi bir fiyata satılıyor. Ben yapabiliyorum 3D tasarımlar. Ama sınavlardı, derslerdi şuydu buydu derken gidiyor.

Eğer fotoğraf düzenlemek, video düzenlemek, websitesi yazmak gibi yetenekleriniz varsa Fiverr yada başka bir site üzerinden belirli bir ücret karşılığında servis verebilirsiniz. Ama tabii ki kolay değil, ve kendinizi bayağı geliştirmeniz gerek. Hatta bazen başkası için bir oyun leveli geçip 5$ gibi bir ücret alabiliyorsun. 😀

Bundan bir buçuk sene önce Warzone oyununda iyi olduğum için bir site üzerinde çalışıp koçluk yapıyordum, bilmeyenlere oyunu öğretiyorsun, kazanmasını sağlıyorsun ve saatlik 10 dolar alıyordum. Okuyunca kolay gibi geliyor evet ama o da kolay değildi. Kolay para diye bir şey yok ya bir de kolay tanımı biraz göreceli.

Geri
Yukarı