Kolda iç kanama olur mu?

nekisdead

Decapat
Daha fazla  
Bugün koşu bandında koşuyordum, sıkılmıştım, telefondan video izliyordum, 1 saniyeleğine inmek zorunda kaldım. Geri spor bandına çıkarken üstüne düştüm. 4-6 saniye civarı kolum sürtündü, kalktım. Sürtünen yerde deri yok gibi ve kan varmış gibi gözüküyor. Bu, iç kanama olabilir mi? Düzeltiyorum, etrafı acıyor.

Bugün koşu bandında koşuyordum, sıkılmıştım, telefondan video izliyordum, 1 saniyeleğine inmek zorunda kaldım. Geri spor bandına çıkarken üstüne düştüm. 4-6 saniye civarı kolum sürtündü, kalktım. Sürtünen yerde deri yok gibi ve kan varmış gibi gözüküyor. Bu, iç kanama olabilir mi? Düzeltiyorum, etrafı acıyor.
Bir aile dostuna sor ya da bir şekilde hastaneye gidin.

@Hüsnü_Çoban bu işin şakası yok!

Şimdiden geçmiş olsun. Doktora görünmekte fayda var çünkü forum sayfasında sağlıklı sonuçlar alabileceğini sanmam.

Çok sert çarpmadıysan iç kanama olması zor ama sen yine de bir doktora git bir yerini kırmış olabilirsin veya daha yüksek ihtimal morarttın.(Çarpma sertliğini bilmediğim için çok bir yorum yapamıyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı