Koleksiyon için gerçek boyutlu tüfek

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Tüfekleri çok seviyorum ve sahip olmak istiyorum. Gerçek tüfek alamayacağım için Airsoft'a yöneldim ki fiyatlarının çok pahalı olduğunu gördüm. Acaba koleksiyon için gerçek boyutlarda tüfek alabileceğim bir yer var mı, daha doğrusu böyle oyuncaklar satılıyor mu (plastik veya metal)? Oyuncakçılara vs. baktım ama oradakiler çok renkli ve renkleri düzgün olanlar da küçük, çocuklar için.

Konuyu hortlatacağım ama yok mu replika tüfek alabileceğim yerler? Film setlerinde falan kullanılan tüfekler gerçekçi oluyor diye biliyorum. Araştırdım nereden alabileceğimi ama bulamadım.

Bende M4A1 var Airsoft makinesi. Zaten Airsoft oynuyorum hafta sonları. Sana bendeki makinenin plastik yapımını ve az önce bulduğum bendeki makinenin çok ucuz olanı ve aynı zamanda Airsoft tüfeği olanı aşağıda veriyorum.

M4A1 Plastik: Gerçek Boyutta Büyük Model Boncuk Atan Tüfek GittiGidiyor'da 326255020

M4A1 Airsoft: Airsoft Jg-139 Şarjlı Boncuk Atan Tüfek - n11.com

NOT: Plastik olanı uygun fakat ben bunun daha ucuzunu önceden görmüştüm. Bana kalırsa buna vereceğin para ile Airsoft olanı al. Ama kullanmayıp, koleksiyon yapacaksan Plastik olanı alabilirsin.

Bu arada Airsoft ve tüfekler ile ilgilendiğine sevindim. Airsoft veya tüfekler hakkında herhangi bir soruların olursa memnuniyetle cevaplarım.

Bende M4A1 var Airsoft makinesi. Zaten Airsoft oynuyorum hafta sonları. Sana bendeki makinenin plastik yapımını ve az önce bulduğum bendeki makinenin çok ucuz olanı ve aynı zamanda Airsoft tüfeği olanı aşağıda veriyorum.

M4A1 Plastik: Gerçek Boyutta Büyük Model Boncuk Atan Tüfek GittiGidiyor'da 326255020

M4A1 Airsoft: Airsoft Jg-139 Şarjlı Boncuk Atan Tüfek - n11.com

NOT: Plastik olanı uygun fakat ben bunun daha ucuzunu önceden görmüştüm. Bana kalırsa buna vereceğin para ile Airsoft olanı al. Ama kullanmayıp, koleksiyon yapacaksan Plastik olanı alabilirsin.

Bu arada Airsoft ve tüfekler ile ilgilendiğine sevindim. Airsoft veya tüfekler hakkında herhangi bir soruların olursa memnuniyetle cevaplarım.
Airsoft oynamak istiyorum ama şu anda onunla uğraşacak vaktim ve maddi durumum yok. Alacağım yelekler, holsterlar falan ucuz ve adi olacağı için şu anlık düşünmüyorum. Yaşım da küçük olduğu için pek zannetmiyorum zaten Türkiye'de oynayabileceğimi.

Airsoft oynamak istiyorum ama şu anda onunla uğraşacak vaktim ve maddi durumum yok. Alacağım yelekler, holsterlar falan ucuz ve adi olacağı için şu anlık düşünmüyorum. Yaşım da küçük olduğu için pek zannetmiyorum zaten Türkiye'de oynayabileceğimi.
Evet yelekler falan bütçeyi artırıyor. Ama illa tüm teçhizatları almana gerek yok. Sadece bir tüfek alman ve kendini doğaya salman yeterli olacaktır. Bu arada kaç yaşındasın?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı