Koleksiyon kartları kar ettiren oyun önerisi

Bu bundle'lar da kar bırakmıştı bana.

Hocam grafiğe baktığımda günlük 40-50 TL arası maksimum 2 tane satış olmuş arka planda. Koleksiyon kartları hemen satıyor.

İsterseniz bakın bana düşen downfall oyununun harrison's room isimli arka planı.

Demek istediğim şu 40 TL arka planı millet 20 TL'ye almak istiyor Zup'un arka planları kolay satılıyor zen garden ile

Bu Bundle'lar da kar bırakmıştı bana.

Hocam grafiğe baktığımda günlük 40-50 TL arası maksimum 2 tane satış olmuş arka planda. Koleksiyon kartları hemen satıyor.

İsterseniz bakın bana düşen downfall oyununun harrison's room isimli arka planı.

Lightmatter ücretsiz alırsın kanka kart düşüyor

Bildiğim kadarıyla ücretsiz oyunlarda kart düşürebilmek için oyun içi satın alımı yapmamız gerekiyor.

Satın al sonra teşekkür edersin bazı oyunlar ücretsiz olunca düşürüyor kartı asfden kasıyorum şu anda.

Bildiğim kadarıyla ücretsiz oyunlarda kart düşürebilmek için oyun içi satın alımı yapmamız gerekiyor.

Ben genelde kartları para eden oyunları tek tek inceliyorum kar ettiriyor mu diye yoksa zarar girerim :D

Satın al sonra teşekkür edersin bazı oyunlar ücretsiz olunca düşürüyor kartı asfden kasıyorum şu anda.

Ben genelde kartları para eden oyunları tek tek inceliyorum kar ettiriyor mu diye yoksa zarar girerim :D

1656437991731.png

Şöyle gösteriyim.

Bakacağım dostlar oyunlara teşekkürler şimdiden.

Kar ettim hocam bu oyundan teşekkürler.

Oik Serisine bakabilirsin ufak da olsa kar ettiriyor onun dışında montaro, rage wars, Orbt XL oyunlarını inceleyebilirsin
Rage Wars ve Montaro kartlarını düşürüyorum şuan hocam teşekkürler.

Over the dream, Montaro, Rage Wars, Once in yaissor, Pretty Neko, Pretty Angel, OutDrive ve Schein oyunlarından toplam 41TL kar ettim dostlar. Tekrardan teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı