Kolonya içmek zararlı mıdır?

Sonraki level ;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@İnsan08 Sakın kusma 9 dakikada bir şeyler hissetmiyorsan şuan mide asidi üstün gelmiştir. Dikkatli ol kardeş.

Bence bu konunun kaldırılmasını gerektiğini düşünüyorum bazı IQ düşük seviyeli insanların bunu görmesi halinde kolonya içmeye kalkışabileceğini düşünüyorum mesela

Kişi bu yazıyı görür ve der ki "Oha adam kolonya içmiş lan? Bende içsem mi tadı nasıl acaba?"
devamı zaten belli. O yüzden bunun kaldırılması gerek.

Çay bardağı kadar? Ölme ihtimalin bile var. Kolonyanın içindeki alkol, normal alkollü içeceklere göre çok daha yüksek. Ek olarak koku versin diye vs. bir sürü ek kimyasal katıyorlar. Hastaneye gitmen gerekiyor.

Bence bu konunun kaldırılmasını gerektiğini düşünüyorum bazı IQ düşük seviyeli insanların bunu görmesi halinde kolonya içmeye kalkışabileceğini düşünüyorum mesela

Kişi bu yazıyı görür ve der ki "Oha adam kolonya içmiş lan? Bende içsem mi tadı nasıl acaba?"
devamı zaten belli. O yüzden bunun kaldırılması gerek.
Ya da arkadaşa bir şey -umarım olmaz- olursa ve buraya bildirirse aklında kolonya içmek olan birisi gelir ders alır. Tuhaf.

Yeni konular

Geri
Yukarı