Koltuk önerisi

mmkaragoz

Centipat
Günümün uzun saatini bilgisayarın başında geçiriyorum ve belim ağrıyor. Bundan dolayı koltuk alacağım deneyimleyip önerdiğiniz bir koltuk var mıdır? Orta segment.

xdrive 1453
2.el temiz dxracer
calitte remix
bunlar orta ama en iyiler
xdrive akıncı
calitte viper

Bütçe ne kadar? Ofis koltuklarını tercih etmenizi öneririm, oyuncu koltukları iyi olsa da biraz oyuncu furyasından kaynaklıdır. Kendi kullandığım koltuğu önerebilirim, günde en az 12-13 saatimi başında geçiriyorum ve 2 aydan uzun bir süredir hiçbir sorun yaşamadım.

Uzun araştırmalarım sonucu bu ürünü aldım. Gidip bin liralık ürünler almanın bir anlamı bence yok. Gerçekten konforlu ve kaliteli. Ben 469tl ye aldım. Bence kaçırmayın iyi günler.
20200609_184224.png

Bütçe ne kadar? Ofis koltuklarını tercih etmenizi öneririm, oyuncu koltukları iyi olsa da biraz oyuncu furyasından kaynaklıdır. Kendi kullandığım koltuğu önerebilirim, günde en az 12-13 saatimi başında geçiriyorum ve 2 aydan uzun bir süredir hiçbir sorun yaşamadım.
Ayakları yamuk. :D

Olabilir ama oyuncu koltukları bence çok daha iyi. Boy'a ve kiloya göre tasarlandıkları için her insanı taşımıyor ofis koltukları. Ofis koltuklarını tahta p*polular için yapıyorlar. :D
Alakası yok dostum, ofis koltukları bildiğinin aksine rahatlık ve uzun kullanım için yapılıyor. İşte insanlara kazık fiyata satmak için oyuncu furyası da katıldı. Ayrıca daha havadar olduğu için basur gibi sorunların olmasını da yavaşlatıyor diyebiliriz. 1,85 boy ve 90 kilo olan beni bile çok rahat taşıyabiliyor, önyargılı davranmamak gerekiyor.

Alakası yok dostum, ofis koltukları bildiğinin aksine rahatlık ve uzun kullanım için yapılıyor. İşte insanlara kazık fiyata satmak için oyuncu furyası da katıldı. Ayrıca daha havadar olduğu için basur gibi sorunların olmasını da yavaşlatıyor diyebiliriz. 1,85 boy ve 90 kilo olan beni bile çok rahat taşıyabiliyor, önyargılı davranmamak gerekiyor.
Samimi konuşmak gerekirse ne boyuma ne kiloma uygun ofis koltuğu yok. 2 metre boyum var, boyun filan kalmıyor ofis koltuklarında.

Geri
Yukarı