Koltukaltı için stick önerisi

Bu ürünlerin içeriğine bakıyorum onlarca şey var ve biz bunu cildimize sürüp emdiriyoruz. Ne kadar sağlıklı diye düşünmeden edemiyorum. En az zararlısı hangisi sizce?

Rexona Clinical öneriliyor en iyi olarak ama çok kimyasal olduğu için sıkıntılı diye kullanmadım.
Markette bakarken merak edip almıştım. Hiç araştırmamıştım. Aşırı terleyen bir insanım. Ben hayatımda böyle ter kesen roll-on görmedim. 96 saat muhabbeti felan gerçek. Cidden terlememi engelliyor.

Yalnız kokusu yok. Pudra kokusu gibi bir kokusu var o da çok kokuyu engellemez. Yalnız terletmediği için zaten kokulu olmasına gerek yok. Yine de koku istenirse üstüne sprey deodorant sıkılabilir.

Bu ürünlerin içeriğine bakıyorum onlarca şey var ve biz bunu cildimize sürüp emdiriyoruz. Ne kadar sağlıklı diye düşünmeden edemiyorum. En az zararlısı hangisi sizce?
Muhtemelen gerçekten organik olanlar en zararsızlarıdır. Tabi bu ürünler ne kadar organik ona da bakmak lazım. Bir de kimyasal ürünler olmadan teri engellemek, kokusunu kesmek ne kadar mümkün bilmiyorum.

Yıllardır her duştan sonra Rexona Xtra Cool kullanıyordum fakat artık üretimden kalkmış sanırım. Roll-on'unu aldım fakat aynı etkiye sahip değil. Koku önlemesine güvendiğiniz bir ürün var mıdır?

Ben kullanıyorum bu ürünü bence gayet başarılı.

Screenshot_2024-01-12-09-44-53-737_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı