Kolye demiri paslanması

Arkadaşlar kolyem biraz paslanmış, pasını nasıl temizleyebilirim? İnternette bir limon suyu ve tuz karışımı kullanabilirsiniz diye yazılmış.
Kola içerisinde biraz bekletip yumuşak süngerin sert kısmıyla sertçe temizleyebilirsiniz. İnternette biraz araştırma yaparak ne kadar bekletmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

WD-40 pas sökmeye yarıyor mu? Eğer yarıyorsa çok kullanışlı cidden. Bi içilmiyor oda olsa mükemmel olur 😂

1686126260099.png

Kola içerisinde biraz bekletip yumuşak süngerin sert kısmıyla sertçe temizleyebilirsiniz. İnternette biraz araştırma yaparak ne kadar bekletmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

WD-40 pas sökmeye yarıyor mu? Eğer yarıyorsa çok kullanışlı cidden. Bi içilmiyor oda olsa mükemmel olur 😂

Eki Görüntüle 1810410
Zaten amacı o.

Eki Görüntüle 1810410
Emin ol o her şeye yarıyor :d Bazen içeceği çıkmasa bari diyorum.

Emin ol o her şeye yarıyor :d Bazen içeceği çıkmasa bari diyorum.
Her eve lazım o zaman WD-40. Daha önce paslanma sorunlarımı karbonat gibi ilkel yöntemlerle hallediyordum. Bunu bildiğim iyi oldu sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı