Komagene Çiğ Köfte Tako İnceleme

Camila

Kilopat
Makaleler
12
2020 başından bari çoğu bayide reklamını görememe rağmen denemediğim ve merak ettiğim bir üründü çiğ köfte tako. Eve getirme ücreti 50 lira olduğu için sipariş de vermezdim Komagene'den ama bugün 20 liraya düştüğünü görüp merak ettiğim çiğ köfte tako ürününü söyledim. 16-17cm çapındaki kalın sayılabilecek bir lavaşa ( UNO lavaşı gibiydi ) çiğ köfte, marul, domates, meksika fasülyesi, burger peyniri, soğan ve sos koymuşlar, 2 tanesini 13 liraya satıyorlardı.
1610392999281.png
1610393051424.png

Üstteki fotoğraf reklam görseli iken alttaki fotoğrafı internetten buldum ( sikayetvar.com'a yüklenmiş ). Ürünün boyutu ve çiğ köfte miktarı bana çok küçük geldi, içindeki malzemeler ise birer tatlı kaşığı konmuştu marul dışında. 7-8 tane meksika fasülyesi çıktı iki takodan da. Bence 20-25 lira civarına benzer malzemeleri marketten alıp Doritos Taco cipsi ile fırınlayıp 2-3 kişiyi doyuracak kadar atıştırmalık nachos yapmak daha mantıklı bunu almak yerine. Yine de tat olarak normal çiğ köfte dürümden güzel olduğunu söyleyebilirim. Boyut olarak da iki tanesi 9 liralık 120gr mega dürüm ile denk sayılır. Denemek isterseniz alabilirsiniz ama imkanım olsa Ekrem Coşkun'dan 100 gram döner yerdim :D
Ürüne puanım 6/10, 4 puanı da boyuttan kırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
2020 başından bari çoğu bayi de reklamını görememe rağmen denemediğim ve merak ettiğim bir üründü çiğ köfte tako. Eve getirme ücreti 50 lira olduğu için sipariş de vermezdim Komagene'den ama bugün 20 liraya düştüğünü görüp merak ettiğim çiğ köfte tako ürününü söyledim. 16-17cm çapındaki kalın sayılabilecek bir lavaşa ( UNO lavaşı gibiydi ) çiğ köfte, marul, domates, Meksika fasülyesi, burger peyniri, soğan ve sos koymuşlar, 2 tanesini 13 liraya satıyorlardı.
Eki Görüntüle 830663Eki Görüntüle 830664
Üstteki fotoğraf reklam görseli iken alttaki fotoğrafı internetten buldum ( sikayetvar.com'a yüklenmiş ). Ürünün boyutu ve çiğ köfte miktarı bana çok küçük geldi, içindeki malzemeler ise birer tatlı kaşığı konmuştu marul dışında. 7-8 tane Meksika fasülyesi çıktı iki takodan da. Bence 20-25 lira civarına benzer malzemeleri marketten alıp doritos taco cipsi ile fırınlayıp 2-3 kişiyi doyuracak kadar atıştırmalık nachos yapmak daha mantıklı bunu almak yerine. Yine de tat olarak normal çiğ köfte dürümden güzel olduğunu söyleyebilirim. Boyut olarak da iki tanesi 9 liralık 120GR Mega dürüm ile denk sayılır. Denemek isterseniz alabilirsiniz ama imkanım olsa ekrem coşkun'dan 100 gram döner yerdim :D.
ürüne puanım 6/10, 4 puanı da boyuttan kırdım.

Gerçekten çok minik. Böyle hafif acıkılan zamanlarda çok güzel gider fakat cidden acıkılan zamanlarda doritoslu Mega dürüm daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı